Categories
اخبار رپورتاژ آگهی رپورتاژ ساختمان

برای خانه رهن کامل ، پیروزی را بگردید

از زمان کاهش سود بانکی بازار املاک هم دستخوش تغییر شده­است.

دیگر تعداد خانه­های رهن کامل کم­یاب و در عوض صاحب­خانه­ها عمدتا دنبال اجاره بیشتر بودند. سودی که آنها بابت پس انداز پول رهن از بانک می گرفتند خیلی کمتر از اجاره­ای بود که می­توانستند از مستاجر بگیرند. پس در نتیجه کار برای مستاجر سخت­تر شد. با این حال رهن خانه در محله پیروزی با دشواری کمتری همراه است.

اینجا نرخ رهن کامل آپارتمان حول و حوش متری یک و نیم میلیون می چرخد؛ گاهی بیشتر و گاهی کمتر. برای مثال می توانید با 40 میلیون تومان رهن ساکن یک آپارتمان 50 متری در میدان شکوفه یا اطراف آن شوید. رهن خانه در پیروزی کار چندان دشواری به نظر نمی­آید. چرا که با بزرگتر شدن خانه قیمت رهن و متراژ به هم نزدیک تر می­شوند. برای مثال خانه­ای 90 متری پشت اداره برق خیابان پیروزی با همه امکانات مناسب یک زندگی بی دغدغه، 2 خوابه، در طبقه دوم نزدیک به مترو شهدا و ایستگاه اتوبوس 90 میلیون رهن کامل قیمت دارد. خانه مشابه اما نوساز دیگری در پیروزی نیز با ده میلیون تومان بیشتر در بلوار ابوذر به رهن گذاشته­شده­است. همچنین قیمت رهن آپارتمانی 120 متری در خیابان پیروزی 120 میلیون تومان است. یک آپارتمان 135 متری دیگر هم با امکانات کامل و بسیار زیباتر از مورد قبلی همان اطراف 140 میلیون تومان برای رهن گذاشته­شده است.

البته ناگفته نماند که نمونه­های نوساز مانند همه نقاط دیگر تهران گران­تر از این نسبت هسنتد؛ برای مثال رهن یک مورد 110 متری در پیروزی 150 میلیون تومان می­شود. یا قیمت رهن یک آپارتمان 4 ساله 95 متری در نزدیکی همان 125 میلیون تومان است. با این حال نگران نشوید. آپارتمان­هایی هم هستند که قیمت آن در پیروزی کمتر از متری 1 میلیون تومان باشد. اگر با زندگی کردن در طبقه چهارم یک آپارتمان بدون آسانسور مشکلی نداشته باشید در نزدیکی کنارگذر اتوبان امام علی (ع) موردی 69 متری در سایت دیوار وجود دارد که 60 میلیون تومان قیمت رهن کامل آن است؛ آپارتمانی تمیز و 4 ساله، با کابینت­های ام­دی­اف، سرویس ایرانی و فرنگی و ساختمانی خلوت. یکی از خصوصیات محله پیروزی این است که به خاطر قدیمی بودن این محله واحدهای بزرگ زیادی هنوز در آن پیدا می­شوند. محل زندگی تهرانی­های قدیمی که خانه زیر 100 متر را خانه نمی­دانند.

برای همین پیروزی یکی از معدود خیابان­های تهران است که املاک آن به تسخیر واحد­های کوچک در نیامده. با اینکه پیدا کردن واحد های 40 تا 70 متری در آن سخت نیست اما پیدا کردن واحد های بالای 120 متر بسیار راحت­تر از محله­های دیگر است. البته قاعدتا رهن آن دیگر برابر با متری یک میلیون تومان نیست. برای رهن واحدهای 150، 160 و 170 متری باید بیشتر از 200 میلیون تومان بودجه داشته­باشید. مثلا یک واحد 150 متری در بلوار ابوذر 200 میلیون تومان رهن می­خواهد و واحد 200 متری نزدیک به آن 250 میلیون. با این حال هیچ وقت فراموش نکنید که شما هم می­توانید جزء آن مستاجرانی باشید که واحد­های آپارتمانی را با قیمتی پایین­تر از منطقه رهن و اجاره می­کنند. برای مثال در نزدیکی بلوار ابوذر، آپارتمان 160 متری در خیابان افراسیابی 180 میلیون تومان به رهن گذاشته­شده­است. اما پیدا کردن استثناها معمولا زمان­براست و اگر دنبال آن هستید زمان بیشتری را به جست و جو رهن آپارتمان در پیروزی بگذرانید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle