Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات

آیا می دانستید 46 درصد ایرانیان به سفر نمی روند؟

شاید باور نکنید اما آمار رسمی سازمان آمار نشان می دهد نیمی از مردم ایران حتی یکبار هم از شهر و محل سکونت خود خارج نمی شوند، اینکه چرا این اتفاق می افتد شاید بخاطر مشکلات مدنی موجود باشد ولی شکی نیست که زیرساخت درست در صنعت گردشگری برای استفاده همه مردم با هر توان اقتصادی و همچنین علایق گوناگون وجود ندارد .

در عصر حاضر با پیشرفت تکنولوژی و آغاز موج تازه ای که برای بهبود این صنعت بوجود آمده نیاز مبرمی برای اصلاح زیر ساختها و عملی کردن آرزوی سفر برای همه احساس می شود، یکی از گام های مهم که در اصلاح ساختار اقامت ایجاد شده “سایت شب” است.

شب وبسایتی برای اجاره اقامتگاه به صورت آنلاین است و به برنامه ریزی سفر و دسترسی آسان به آن کمک می کند،اما چگونه؟

شب در تمامی شهرهای ایران خانه،آپارتمان،ویلا، خانه محلی و تاریخی را روزانه اجاره داده و با قیمتی مناسب تر از هتل ضمن صرفه جویی در هزینه، تجربه اقامت در دل فرهنگ های گوناگون را آسان می کند.

با مراجعه به سایت  www.shab.ir  مقصد مورد نظر، مدت اقامت و تعداد همراهان را وارد کرده و شب به شما ویلا های مناسب را پیشنهاد می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعات هر اقامتگاه را خوانده و از نظر کسانی که پیش از شما این تجربه را داشته‌اند مطلع شوید. پس از مقایسه و انتخاب ،تمام عملیات رزرو حتی پرداخت هزینه‌ی اقامت را به صورت آنلاین و با ضمانت انجام دهید.

اجاره ویلا

امکانات سایت شب فقط شامل رزرو ویلا و خانه محلی  نمی‌شود.

بلکه درباره‌ی جاذبه‌های طبیعی و ‏‏تاریخی شهرها و روستاهای دور و نزدیک می‌خوانید، عکس‌ها و فیلم‌های اختصاصی شب را دیده و اطلاعات جذاب و بکری ‏‏درباره‌ی هر مکان کسب می‌کنید.

با هر قصدی که می‌خواهید سفر کنید مخاطب شب هستید. ‏اگر سفر شما دانشجویی است، اگر به قصد تجارت و خرید و فروش سفر کرده‌اید، اگر می‌خواهید آب و هوا عوض کنید و ‏‏قصدتان تفریح و گشت‌وگذار است، اگر برای حضور در همایش و رویداد مشخصی راهی شهر دیگری شده‌اید، ‏‏اگر برای درمان یا کار اداری بار سفر بسته‌اید یا به دنبال ماجراجویی هستید، شب برای هر قصد و مقصد ، پیشنهاد و ‏‏گزینه‌هایی مناسب و کاربردی ارائه می‌دهد. ‏

شب با ممکن کردن اقامت در منازل شخصی ارتباطات لازم را برای شما ایجاد می کند تا دیگر در شهر مقصد یک غریبه نباشید، لازم نیست مدام پرس‌وجو کرده و آدرس ‏‏بگیرید و انتخاب را به لحظه‌ی آخر واگذار کنید. شب  به شما پیشنهاد می‌دهد در کدام ویلا، خانه یا آپارتمان اقامت کنید و کدام جاذبه‌های طبیعی و تاریخی را در برنامه‌تان بگنجانید،. ‏مطالعه بلاگ شب را  با آدرس https://www.shab.ir/blog فراموش نکنید که به جذاب‌ترین ماجراهای سفر اختصاص دارد.

تیم شب سفری راحت را برای شما فراهم می‌آورد.

در طول سفر پشتیبان و حامی شماست؛ ارزان ‎تر از آنچه خواسته‌اید، ‏ملموس‌تر و در دسترس‌تر از آنچه تصور می‌کنید، کامل و جامع ودر عین حال راحت و بی دغدغه.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle