Categories
برترینها رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی برند ها و استارت آپ های دارای اپلیکیشن رپورتاژ برند ها و استارت آپ های فناوری و آی‌تی

اپلیکیشن بج ( Verified badge ) رونمایی شد

اپلیکیشن بج برای معرفی صفحه رسمی اشخاص پرطفدار در شبکه های اجتماعی توسط شرکت ویرلن رونمایی شد.

Verified badge یا نشان تایید در شبکه های اجتماعی چیست ؟

اگر در اینستاگرام ، فیسبوک و توییتر برای یافتن صفحه رسمی یک بازیگر یا خواننده خارجی مشهور جستجو کنید مشاهده میکنید که در کنار نام شخص یک دایره آبی رنگ با تیک سفید قرار دارد بنام ( Verified badge ) که توسط این سایت ها برای اطمینان به واقعی بودن آن صفحه به اشخاص پرطرفدار ارائه شده شده است که به معنی مورد تایید بودن آن صفحه میباشد.

Verified badge

اما داستان برای ایرانیان متفاوت است و اکثر اشخاص مشهور ایرانی شرایط و ارتباط لازم برای دریافت این نشان تایید را ندارند!

بنابراین روز به روز تعداد صفحات جعلی ساخته شده بنام اشخاص مشهور ایرانی بیشتر میشود و به راحتی نمیتوانیم صفحه واقعی و رسمی این افراد در شبکه های اجتماعی را پیدا کنیم و حتی ممکن است اشتباها فالوور یک صفحه جعلی بشویم !

شرکت ویرلن جهت رفع این مشکل یک اپلیکیشن بنام ( بج ) ساخته است که درآن صفحه رسمی اشخاص پرطرفدار در شبکه های اجتماعی رو میتوانید مشاهده کنید .

 

صفحه رسمی هنرمندان در اینستاگرام

در اپلیکیشن بج ( Verified badge ) صفحه رسمی اشخاص پرطرفدار در شبکه‌های اجتماعی را مشاهده کنید :

بج جهت معرفی صفحه رسمی اشخاص پرطرفدار در اینستاگرام ، فیسبوک ، تویتر ، کانال تلگرام ، سایر شبکه های اجتماعی ، وب سایت و ایمیل تایید شده ایشان مورد استفاده قرار میگیرد .

هنرمندان ، ورزشکاران ، مسئولان کشور و شخصیت های تاثیرگذار ایرانی با دریافت نشان تایید بج ، صفحه رسمی خود در شبکه های اجتماعی را معرفی میکنند تا از سوء استفاده صفحات جعلی جلوگیری شود.

کابران با جستجو در بج میتوانند پروفایل هنرمند مورد علاقه خود را پیدا کنند و در صفحه پروفایل به صفحه رسمی و تایید شده آن هنرمند وارد شوند .

در صفحه پروفایل از طریق لمس آیکون های شبکه ها میتوانید به صفحه رسمی شخص مورد نظر برسید .

مثلا در پروفایل رضا گلزار با لمس آیکون اینستاگرام به صفحه رسمی گلزار در اینستاگرام خواهید رسید .

اشخاص پرطفدار نیز میتوانند با ثبت نام و عضویت در بج صفحه رسمی خود در شبکه های اجتماعی را معرفی نموده و پس از تایید مدیریت بج ، صفحه پروفایل ایشان در اپلیکیشن نمایش داده میشود .

توجه : ثبت نام و ایجاد پروایل در این برنامه فقط برای اشخاص پرطرفدار مجاز است و پروفایل سایر افراد تایید نخواهد شد .

استفاده از این برنامه بسیار ساده است و تنها کافیست نام ورزشکار ، بازیگر یا خواننده مورد نظر خودتان را جستجو کنید .

تمام بخش های اپلیکیشن بج بصورت کامل و برای همیشه رایگان است .

صفحه رسمی و تایید شده اینستاگرام بازیگران و کانال تلگرام بازیگران را در این اپلیکیشن پیدا کنید .

همچنین از طریق اپلیکیشن بج به صفحه اشخاص مشهور در ویکی پدیا نیز دستری دارید تا اطلاعات بیشتری در مورد شخص مورد نظر داشته باشید . و صفحه بازیگران در imdb نیز لیست فیلم هایی که هنرمند در آن حضور داشته نمایش داده میشود .

یکی از ویژگی های بج نمایش صفحه خوانندگان در ساندکلاد Soundcloud است که در این صفحه میتوانید بصورت رایگان آهنگ های آن خواننده را گوش کنید .

برای دانلود اپلیکیشن بج و مشاهده صفحه رسمی بازیگران ، خوانندگان ، ورزشکاران ، مسئولین و سایر اشخاص پر طرفدار در اینستاگرام ، به کافه بازار مراجعه کنید :

 

bazar

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle