Categories
اخبار خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع کالا رپورتاژ آگهی

نحوه‌ی انتخاب مناسب‌ترین میز تلوزیون

تلوزیون مهمان اتاق نشیمن اکثر خانه‌ها است. زمانی که تلوزیون اختراع شد، برای استقرار آن به یک میز نیاز بود.

با اختراع تلوزیون‌های باریک یا LCD-ها امکان نصب تلوزیون روی دیوار میسر شد؛‌ اما همچنان عده‌ی زیادی دوست دارند که برای تلوزیون   LCDخود  نیز یک میز  داشته باشند. در این مقاله سعی داریم برای خرید میز تلوزیون و همچنین خرید میز ال سی دی به شما ایده‌هایی بدهیم.

 

میز تلوزیونی با ارتفاع مناسب انتخاب کنید

برای تماشای تلوزیون مجبور هستید ساعت‌ها گردن خود را در زاویه‌ی ثابتی نگه دارید؛ بنابراین میز تلوزیون باید ارتفاع مناسبی داشته باشد. ارتفاع پیشنهاد شده ۱ متر است؛ اما ارتفاع مناسب به ارتفاع مبل و محل نشستن شما بستگی دارد.

برای اطمینان هنگام نشستن چک کنید که منطقه‌ی مرکزی تلوزیون بالاتر از خط دید شما نیست. اگر ارتفاع میز تلوزیون فعلی شما کوتاه است و امکان نصب تلوزیون خود روی دیوار را دارید بهتر است ارتفاع آن را با توجه به نکته‌ی بالا تنظیم کنید.

به گزارش ویرلن؛ یکی دیگر از عواملی که در انتخاب ارتفاع میز تلوزیون از سطح زمین موثر است، حضور کودکان در خانه‌ است. ارتفاع میز تلوزیون را به گونه‌ای انتخاب کنید که مطمئن شوید دست کودک شما به تلوزیون نمی‌رسد. اگر کودک شما به تازگی راه رفتن را آموخته است احتمالا تخریب تلوزیون تبدیل یکی از ماموریت‌هایش خواهد شد. ممکن است تصمیم بگیرید بخاطر این اتفاق میز تلوزیون فعلی خودتان را بفروشید و میز جدیدی بخرید؛‌ سایت دیوار به شما در فروش میز تلوزیون فعلی‌تان و خرید میز تلوزیون جدید کمک خواهد کرد.

 

۲. طول و عرض تلوزیون را در نظر بگیرید

تناسب بین عرض تلوزیون و عرض میز تلوزیون زمانی که تلوزیون شما به دیوار متصل نیست و روی میز قرار دارد، مهم است. هنگامی که تلوزیون روی میز است باید عرض آن بیشتر از عرض میز باشد. همچنین در خرید میز تلوزیون باید به وزن تلوزیون نیز دقت کرد. میز تلوزیون خریداری شده باید از جنس مقاومی باشد و تحمل وزن تلوزیون را داشته باشد. در چینش اتاق به تناسب سایز میز تلوزیون و ابعاد اتاق نیز دقت کنید.

 

۳. میز تلوزیون باید چیدمان اتاق را زیباتر کند

اتاق نشیمن کوچک به این معنا نیست که شما نمی‌توانید دکور مناسبی برای تلوزیون خودتان داشته باشید. یک گوشه‌ی مناسب با یک زاویه‌ی دید مناسب برای تلوزیون و میز تلوزیون انتخاب کنید. اگر تلوزیون شما به دیوار نصب شده است؛ خرید قفسه‌های دیواری می‌تواند جایگزینی برای خرید میز تلوزیون باشد. این قفسه‌ها را روی دیوار در اطراف تلوزیون نصب کنید و فضا را مدرن‌تر کنید. با خودتان فکر کنید که میز تلوزیون می‌تواند چه کاربردی برای شما داشته باشد؟ شاید بخواهید برخی وسایل‌تان را روی آن بچینید. اگر دوست ندارید وسایل شما در قفسه‌های باز و در معرض دید باشند بهتر است میز تلوزیون‌هایی با کمد و کشو انتخاب کنید و یا از سبد‌های پارچه‌ای که داخل آنها معلوم نیستند استفاده کنید.

 

۴. یک سبک انتخاب کنید

شما می‌توانید با اضافه کردن وسایل مختلف، دکور میز تلوزیون خود را خاص‌تر کنید. دقت کنید که ترکیب سبک‌ها باعث چینش بدترکیب می‌شود. برای القای حس مینیمالیستی و فضای معاصر می‌توانید از یک نور کم‌رنگ خاکستری و یا سفید کم‌رنگ، وسایلی با خطوط هندسی ساده، قفسه‌های باز و خلوت استفاده کنید. برای القای حس سنتی از چوب جنگل، گیاه، قاب‌های ضخیم، جزییات بیشتر و رنگ‌های گرم استفاده کنید.

 

۵. مواد مناسب را انتخاب کنید

میزهای تلوزیونی موجود در بازار عموما از چوب، شیشه، فلز و ام دی اف  ساخته می‌شوند.  چوب، فلز و ام دی اف مقاومت بیشتری دارند. ام دی اف جایگزین خوبی برای چوب است و وزن کمتری نیز نسبت به میزهای تلوزیون چوبی دارد. در صورتی که میز تلوزیون شیشه‌ای از شیشه‌های نشکن ساخته‌ شده باشد می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای انتخاب باشد.

برای مشاهده‌ی قیمت‌های مختلف خرید میز تلوزیون و خرید میز ال سی دی (LCD) به سایت دیوار مراجعه کنید.

همچنین اگر قصد فروش میز تلوزیون و فروش میز ال سی دی (LCD) خود را دارید اقدام  به  ثبت‌نام در دیوار و ثبت آگهی کنید.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle