Categories
اخبار خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر گردشگری

تجربه‌ متفاوتی از اقامت با مکانچی

تصمیم به سفر که می‌گرفتیم، بار و بندیل را می‌بستیم و راهی می‌شدیم؛ از کنار خط‌های جاده می‌گذشتیم و بعد از ساعت‌ها که به مقصد می‌رسیدیم، پیدا کردن ویلا یا اقامتگاهی مناسب، گاهی نصف روز وقت‌مان را می‌گرفت. اما حالا به پشتوانه اینترنت و راه‌اندازی استارت‌آپ‌  مکانچی؛ به عنوان سیستم رزرو آنلاین ویلا و اقامتگاه، دیگر راه زیادی تا انتخاب ویلای موردنظرتان در خیابان‌های شهر مقصد نخواهید داشت. کافی است قبل از شروع سفر، به آدرس makanchi.com بروید و با جستجوی شهر یا استان موردنظرتان، گزینه‌های متفاوتی را در شهر مقصد ببینید و با اطلاع از شرایط، امکانات رفاهی، قیمت و حتی دیدن لوکیشن، بهترین گزینه را برای اقامت‌تان انتخاب کنید و با چند کلیک ساده رزروتان را انجام دهید. خدمات‌دهی سایت مکانچی محدود به ویلاها نیست و روی سایت می‌توانید از اطلاعات اقامتگاه‌های بومگردی روستاها هم استفاده کنید و با رزرو اقامتگاه موردنظرتان در مسیر، خیالتان را از دغدغه‌های سفر آسوده کنید.

ارائه خدمات متمایز در حوزه رزرو آنلاین ویلا و اقامتگاه، مسیری است که مکانچی پیش گرفته تا بتواند رضایت مشتریان را در حوزه رزرو ویلا و اقامتگاه به حداکثر برساند و با ارائه اطلاعات واقعی که توسط میزبان‌ها روی سایت ثبت می‌شوند، گزینه‌های متفاوت و بسیاری پیش رویتان گذاشته است.

دسترسی به خانههای امن

بیشتر اقامتگاه‌های ثبت شده روی سایت مکانچی مجوز دارند و زیر نظر اماکن فعالیت می‌کنند؛ بنابراین خیالتان از بابت امنیت ویلاها در سایت مکانچی راحت باشد؛ چون ثبت فقط از طرف صاحب اقامتگاه امکانپذیر است و مشخص است که چه کسانی خانه‌هایشان را در اختیار مسافران قرار می‌دهند.

اطلاعات واقعی

اطلاعات ثبت شده روی مکانچی، همان اطلاعاتی است که میزبان یا صاحب اقامتگاه در اختیار سایت گذاشته و بعد از بررسی کارشناسان در این خصوص، مکانچی تضمین می‌کند که عکس‌ها و اطلاعات تایید شده که در اختیار کاربرانش قرار دارد، واقعی است؛ شاهد این ادعا هم زمانی است که ویلا یا اقامتگاه را تحویل می‌گیرید؛ اگر عکس‌ها با اقامتگاهی که رزرو کرده‌اید تفاوت داشت؛ پولتان را پس می‌گیرید.

پرداخت امن، رزرو قطعی

زمانی که روی سایت مکانچی درخواست رزرو ویلا را ثبت می‌کنید، باید منتظر بمانید تا درخواست‌تان از طرف میزبان تایید شود؛ این تایید به معنی آن است که برای تاریخ موردنظرتان، ظرفیت رزرو وجود دارد و بعد از تایید اولیه دسترسی به درگاه پرداخت اینترنتی برایتان باز می‌شود.

با چنین سازوکاری دیگر خیالتان بابت ثبت رزرو به نام شما راحت باشد؛ به محض واریز وجه، دسترسی شما برای اطلاعات تکمیلی روی سایت باز می‌شود و می‌توانید به راحتی با میزبانتان ارتباط برقرار کنید.

استفاده از تجربه سایر کاربران

بعد از پایان هر رزرو ویلا یا اقامتگاه، میهمانان می‌توانند نظراتشان را راجع به اقامت و رزروی که داشته‌اند روی سایت مکانچی ثبت کنند. بنابراین زمانی که تصمیم به رزرو اقامتگاه گرفتید، می‌توانید بازخورد مناسبی از نظرات دیگر مهمانان اقامتگاه و امتیاز میزبان روی سایت ببینید تا تصمیم‌گیری برایتان ساده‌تر شود.

مشاوره متفاوت کارشناسان

برای تجربه نوع جدیدی از اقامت در بومگردی‌ها یا مناطقی که به آنها آشنایی ندارید، نگران نباشید؛ تیم مشاوره کارشناسان مکانچی، از مزایای سایت رزرو آنلاین ویلا و اقامتگاه است که قبل از ثبت درخواست رزرو ویلا یا اقامتگاه به شما کمک می‌کنند تا بهترین انتخاب را در منطقه موردنظرتان داشته باشید. ضمن این که می‌توانید هر سوالی راجع به شرایط خانه یا ویلایی که قصد رزرو ویلا یا اقامتگاه  آن را دارید، بپرسید تا با درک بیشتر از شرایط اقامتی مکان انتخابی‌تان، برای رزرو اقامتگاه یا ویلا اقدام کنید.
اگر هم جزو آن دسته از کسانی هستید که تا به حال تجربه رزرو ویلا یا اقامتگاه را به صورت آنلاین نداشته‌اند، نگران نباشید؛ می‌توانید قبل از اقدام به این کار، با کارشناسان مکانچی تماس بگیرید تا با این فرآیند آشنا شوید.

پشتیبانی

تیم مکانچی به صورت 24 ساعته میهمانانش را پشتیبانی می‌کند تا مسافران بدون دغدغه در اقامت بتوانند سفری دلچسب را تجربه کنند. بنابراین در طول اقامت‌تان می‌توانید روی تیم پشتیبانی مکانچی در 24 ساعت شبانه‌روز حساب کنید.

توسعه گردشگری

شاید شما هم ترجیح میدهید زمانی که قرار است مقصدی برای سفر داشته باشید، جایی باشد که قبلا به آن سفر کردهاید و مسیر و منطقه را میشناسید؛ فراموش نکنید که شناخت مقصدهای جدید، فرصت کسب تجربههای بیشتری را در اختیارتان قرار میدهد. این فرصتها را میتوانید روی سایت مکانچی و معرفی اقامتگاهها در شهری که قبلا مقصدتان نبوده شناسایی کنید و با آشنا شدن با مناطق جدید، به تجربیاتتان اضافه کنید و خاطرات متفاوتتری بسازید.
تیم مکانچی تلاش میکند تا با معرفی اقامتگاه در مسیرهای متفاوت سفر و ایجاد امکان رزرو اقامتگاه ها به صورت آنلاین و معرفی مناطق کمتر شناخته شده، در این مسیر قدم بردارد.

حمایت از اشتغال زنان روستایی و توسعه پایدار مناطق روستایی

در روستاها، جمعیت کمتر است و فرصت اشتغال برای زنان و روستاییان هم کمتر فراهم می‌شود. سایت رزرواسیون مکانچی با معرفی اقامتگاه‌ها در این مناطق و آشنایی با روستاییان منطقه، سعی در ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای زنان و مردان دارد که در این مسیر، برای زنان روستایی زمینه فروش محصولاتشان را فراهم کرده و با معرفی رویدادها و اطلاع‌رسانی جشنواره‌ها در راه حمایت توسعه پایدار مناطق روستایی، هم قدم روستاییان است.

رزرو اقامتگاه به صورت آنلاین، راهی است برای استفاده بهینه از فرصتی که برای سفر رفتن برنامه‌ریزی کرده‌اید؛ تا مسائل مربوط به بزرگترین دغدغه سفر، یعنی اقامت را قبل از شروع سفر برطرف کنید و بعد از گذشتن از مسیری طولانی، بدون نگرانی از خانه‌ای که قرار است در آن اقامت داشته باشید، استفاده کنید. سایت رزرو آنلاین مکانچی، به شما کمک می‌کند تا برای فرصت‌های سفر، هرچند کوتاه، بهترین برنامه‌ریزی را داشته باشید. همچنین اگر صاحب اقامتگاهی هستید و از هم صحبتی با دوستان جدید لذت می برید و ارتباط بیشتر با دنیایی که در آن زندگی می کنید، برایتان جذاب است، می توانید به راحتی و بعد از پذیرفتن قوانین سایت رزرو آنلاین مکانچی، برای ثبت اقامتگاهتان اقدام کنید.
کافی است به سایت مکانچی بروید و روی کلید میزبان شوید کلیک کنید. فرم موردنظر را پر کنید و منتظر تماس همکاران مکانچی برای گرفتن اطلاعات تکمیلی باشید.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle