Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات

نرم افزار CRM چگونه فروش شما را افزایش می دهد؟ [سرونو]

 راهکار شما برای افزایش فروش کسب و کارتان چیست؟ چگونه می توانید مشتریان جدید بیشتری جذب کنید؟ یا چگونه مطمئن می شوید که مشتریان قدیمی به شما وفادار خواهند ماند؟

درصورتی که شما نیز دغدغه های فوق را دارید، پیشنهاد می کنم این مقاله را مطالعه کنید.

نرم افزار CRM چیست؟

نرم افزار CRM ابزاری برای کمک به شرکت ها در حوزه ارتباط با مشتریان است. این نرم افزار کمک خواهد کرد تا مدیران و کارشناسان با دسترسی سریعتر به اطلاعات و سوابق مشتریانشان بتوانند رابطه بهتری با آنان شکل داده و در نهایت درآمد شرکت را بهبود ببخشند.

استفاده از نرم افزارهای CRM طی سال های اخیر در کشور ما نیز رشد فراوانی داشته است چراکه هر روز شرکت های بیشتری متوجه می شوند که مشتری مهمترین رکن کسب و کار آنهاست و برای جذب، نگهداری و افزایش ارتباط با آنها باید هوشمندانه تر عمل کرد. به همین ترتیب چگونگی سرمایه گذاری بر روی نرم افزار CRM نیز یکی از مهم ترین تصمیماتی است که سازمان های امروزی اتخاذ می نماید.

نرم افزار CRM ابزاری برای برتری نسبت به رقبا

در گذشته، شرکت ها نرم افزار CRM را به عنوان یک ابزار نمایشی و تشریفاتی و در مواردی تنها شبیه به یک دفترچه تلفن در نظر می گرفتند. اما اکنون نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یک ابزار کارآمد برای افزایش بهره وری تیم های کاری و افزایش کیفیت ارائه خدمات به مشتریان می باشد که سازمان ها استفاده از آن را هدفمند آغاز می کنند. شما برای ورود به رقابت با شرکت های پیشرو باید ابزاری مناسب انتخاب کنید تا بتواند با افزایش نرخ جذب مشتریان بالقوه، میزان رضایت مشتریان فعلی و در کنار آنها بهره وری تیم های کاری، شما را در رسیدن به اهداف رقابتی تان کمک کند. در ادامه تلاش می کنیم برخی قابلیت های SarvCRM را که به صورت پردازش ابری ارائه می گردد به شما معرفی کنیم تا مشاهده نمایید که این ابزار چگونه می تواند به شما کمک کند.

 

SarvCRM چگونه به شرکت شما کمک می کند؟

ایجاد بانک اطلاعاتی کامل مشتریان

زمانی که کارشناسان فروش، فروش های درجریان و تماس ها، جلسات و وظایف مرتبط با آنها و خدمات ارائه شده به مشتریان را در نرم افزار ثبت و مدیریت می کنند تمامی افراد تیم (بر اساس سطوح دسترسی خود) می توانند سوابق ارتباطی با مشتریان را مشاهده کرده، از گذشته وی با خبر شده و در موارد لزوم فعالیت های مرتبط را ادامه دهند.

 

فراموش نشدن پیگیری ها با مشتریان

در SarvCRM می توانیم هر مرحله از ارتباط با مشتری برنامه ریزی کنیم که در آینده چه کاری باید برای وی انجام شود و هر صبح کارهای مربوط به مشتریان که در آن روز باید انجام شود را مرور کرده و برای موارد مهم یاداوری هایی در نرم افزار، گوشی هوشمند خود و یا بصورت پیامک و ایمیل دریافت کنیم. در صورت استفاده از این امکانات دیگر نباید فروشی را به دلیل عدم پیگیری به موقع از دست داده و یا مشتری را به دلیل اینکه کار وی را به موقع پیگیری نکرده ایم ناراضی کنیم.

 

کمک به مدیریت فروش های در جریان

SarvCRM به شما نمایی کامل از کل فروش های در دست و در جریان نشان می دهد که شما را قادر می سازد در کوتاه ترین زمان ممکن از وضعیت تمامی فروش ها، فعالیت های تعیین شده برای قدم بعد، حجم فروش های جریان و بسیاری از اطلاعات دیگر مطلع شوید و به سرعت بتوانید اقداماتی که کمک می کند فروش با موفقیت به اتمام برساند را برنامه ریزی نمایید.

سنجش اثربخشی فعالیت های بازاریابی و تبلیغاتی

علیرغم اهمیت بالایی که بازاریابی و تبلیغات برای شرکت ها دارد و هزینه هایی زیادی که برای این موضوع می شود بسیاری از شرکت ها نمی توانند خروجی های این هزینه ها و اثر آنها بر درامد و فروش شرکت را محاسبه کنند. با استفاده از SarvCRM تمامی فروش ها به فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی انجام شده ارتباط یافته و مدیران می توانند گزارشات مربوط به خروجی این فعالیت ها را دریافت کنند.

 

 

اتوماتیک سازی فعالیت ها برای بالا بردن بهره وری

فعالیت های تکرار شونده را می توان در گردش کارها برنامه ریزی نمود به نحوی که این فعالیت ها بصورت اتوماتیک توسط SarvCRM ایجاد شده و زمانی از تیم های داخلی برای آنها گرفته نشود. به عنوان مثال می توان همزمان با ارسال یک پیش فاکتور اطلاع رسانی به مشتری را از طریق ایمیل یا SMS  بصورت اتوماتیک انجام دهیم. یا برای شرکت هایی که در مناقصات شرکت می کنند زمانی که فروش وارد مرحله ارائه پیشنهاد فنی شد بصورت اتوماتیک وظیفه ای برای مسئول مربوطه ایجاد شود.

مدیریت صورت حساب ها و وصول مطالبات

وجود اطلاعات فاکتورهای صادر شده مشتریان و پرداخت های آنها در پرونده هر مشتری کنار هم به اعضای تیم شما کمک می کند که بتوانند وصول مطالبات را راحت تر پیگیری کنند.

امکان یکپارچگی با نرم افزارهای سپیدار و راهکاران همکاران سیستم نیز به شما کمک می کند که از ورود اطلاعات مالی در دو سیستم خودداری نمایید و با یکبار ورود اطلاعات بتوانید اطلاعات را در سیستم مالی و نرم افزار CRM خود مشاهده کنید.

 

برای آشنایی بیشتر می توانید لینک CRM چیست را مشاهده نمایید.

 

استفاده آزمایشی

ویژگی قابل توجه دیگر نرم افزار SarvCRM  برای شما این است که شما به راحتی می توانید در سایت www.sarvcrm.com ثبت نام و 30 روز رایگان استفاده از این نرم افزار را امتحان کنید.

ذکر این نکته نیز ضروری است که شرکت ها برای دریافت ارزش بیشتر از نرم افزار CRM ممکن است لازم داشته باشند تا برخی فرایندها در نرم افزار براساس نیازشان متناسب سازی شوند بنابراین به شما توصیه می شود برای بالابردن درصد موفقیت و بهره مندی خود از SarvCRM با مشاوران سرونو مرتبط شوید تا آنها شما را راهنمایی کنند.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle