Categories
اخبار خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات

اجاره ویلا اطراف تهران برای دورهمی شب یلدا [ویلاجار]

شب یلدا بهانه‌ای است برای دورهم بودن و فرصتی است برای خانواده‌ها که در کنار هم، شبی را به جشن و سرور و تحکیم پیوندها بپردازند.

شب چله یک دقیقه بیشتر از سایر شب‌های سال است اما در همین یک دقیقه، رمز و رازی نهفته است تا بهانه‌ای شود برای شاد بودن، در کنار هم بودن و عشق ورزیدن و در این شب، یک دقیقه بیشتر فرصت داریم تا یکدیگر را فزون‌تر دوست بداریم.

در آئین ما ایرانیان مرسوم است که شب یلدا را در منزل بزرگان خاندان، پدربزرگ و مادربزرگ و یا پدر و مادر جشن بگیریم و در کنار آنها به خاطر بیاوریم که پیوند ما با آنها ناگسستنی است و به کودکانمان نیز همین فرهنگ را بیاموزیم اما ممکن است که محدودیت‌های زندگی شهری و بسیاری از مشکلات ریز و درشت باعث شود که نتوانیم در اقامتگاه این عزیزان دور هم جمع شویم و ناچار به فکر اجاره ویلا برای شب چله باشیم.

 

 

در سال های اخیر، اجاره ویلا اطراف تهران برای دورهمی شب یلدا مورد استقبال بسیاری از ساکنین پایتخت قرار گرفته است. این ویلاها که امکانات متفاوتی مثل استخر آبگرم، سونا، جکوزی، باغچه، آلاچیق، باربیکیو، کرسی زغالی، شومینه هیزمی و … دارند برای دورهمی شب یلدا کاملا مناسبند اما آنچه که بسیار مهم است قیمت اجاره ویلا است هرچند پرداخت اشتراکی اجاره ویلا توسط مهمانان ممکن است هزینه کل اجاره ویلا را سرشکن نماید.

ویلا استخر دار

قیمت اجاره ویلا در لوسان، اوشان – فشم و شمشک

قیمت زمین در منطقه لواسان، اوشان – فشم، شمشک و میگون رکورد‌دار گران‌ترین قیمت‌ها در مناطق اطراف تهران است و در نتیجه قیمت رهن و اجاره سالیانه ویلا در این مناطق نیز گران است. معمولا قیمت رهن و اجاره سالیانه ویلا در حدود 20 درصد قیمت ارزش کل ویلا است. مالک ویلایی که بخواهد ویلای خود را بصورت اجاره روزانه در اختیار سایرین قرار دهد قطعا قیمتی را اعلام خواهد کرد که عایدی آن در مقایسه با رهن و اجاره ماهیانه، بیشتر و یا حداقل برابر باشد مگر آنکه مالک بخواهد در مواقعی که خودش از ویلا استفاده نمی‌کند آن را برای اجاره روزانه در اختیار سایرین قرار دهد به همین علت اجاره روزانه ویلا در لواسان ممکن است بصرفه نباشد. اجاره ویلا در اوشان و فشم و اجاره ویلا در میگون و شمشک قیمت کمتری دارد اما باز هم به همان دلایل قبلی تعداد ملک‌های قابل اجاره روزانه در این منطقه بسیار محدود و انگشت شمار است و تقاضا برای اجاره روزانه این ویلاها بالاست و در نتیجه باعث افزایش مضاعف قیمت می‌شود.

 

قیمت اجاره ویلا در دماوند

در منطقه گردشگری شرق تهران که شامل جاجرود، رودهن، بومهن، آبعلی، دماوند، گیلاوند، آبسرد، آئینه ورزان، خسروان و … می شود ویلاهای زیادی ساخته شده و قیمت کمتری در مقایسه با منطقه لواسانات دارد اما باز هم تعداد ویلاهای اجاره روزانه بسیار کم است و معمولا از قبل رزرو می شوند.

 

قیمت اجاره ویلا در کردان

کردان در استان البرز و در 20 کیلومتری غرب شهرستان کرج قرار دارد. این منطقه ییلاقی و زیبایی که با نام کردان شناخته می شود شامل کردان، کوهسار، آغشت، برغان، هشتگرد و … می باشد.

خوشبختانه تعداد زیاد ویلاهای اجاره‌ای در این منطقه باعث شده تا حد زیادی به نیاز اجاره ویلا برای تعطیلات آخر هفته و دورهمی‌های خانوادگی بخشی از ساکنین تهران و کرج که توان مالی خرید ویلا اطراف تهران را ندارند پاسخ داده شود و به همین علت، قیمت اجاره ویلا در کردان در مقایسه با سایر مناطق ارزان‌تر است.

در منطقه کردان، پرورش اسب رونق زیادی دارد و اگر ویلایی که اجاره می کنید در مجاوررت اصطبل پرورش اسب باشد ممکن است ناچار به تحمل بوی آزار دهنده اصطبل اسب‌ها شوید. مضاف بر اینکه در فصل تابستان، مگس و حشرات فراوانی در منطقه کردان رویت می‌شوند و لازم است پنجره‌ها از حفاظ مناسبی برخوردار باشند و بسته باقی بمانند.

متاسفانه ویلاسازی در سالهای اخیر باعث تخریب منابع طبیعی و جنگل‌ها شده است و یکی از راه‌کارهای جدی مقابله با آن، توسعه فرهنگ اجاره روزانه ویلا است. بسیاری از ویلاهای فعلی که در مناطق ییلاقی اطراف تهران و یا جنگل‌های شمال ایران ساخته شده‌اند خالی از سکنه هستند و ترویج فرهنگ استفاده اشتراکی از ویلا در مناطق ییلاقی، تب تند ویلاسازی و خرید ویلا در این مناطق را کاهش خواهد داد.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle