Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات

دیگر نیاز نیست برای اجاره خودرو سند یا چک بدهید [ناواران]

استفاده از سرویس اجاره خودرو از جمله خدمات نوین حمل‌ونقل است که استفاده از آن به ویژه در یک دهه اخیر رشد قابل توجهی داشته و امروزه به دلیل مزیت های بسیار آن از جمله مزیت های اقتصادی و رفاهی در کشورهای پیشرفته مورد استقبال و استفاده روزافزون قرار گرفته است.

اجاره خودرو بدون راننده، همراه با انواع بیمه ها از جمله بیمه بدنه و سرنشین، نداشتن هزینه های پنهان همچون افت قیمت خودرو، اطمینان کامل از سلامت فنی خودرو، تنوع انتخاب خودرو با توجه به نوع استفاده و مقصد و در امان بودن از هزینه های آزاردهنده تعمیر و ترمیم خودرو، تنها بخشی از مزیت های استفاده از خودروهای اجاره ای است که باعث جذابیت این سرویس در میان دیگر خدمات حمل و نقل شده است.

در کشور ما اما به دلایل مختلف هنوز به صورت شایسته این صنعت نتوانسته است جایگاه خود را به دست بیاورد. شاید مهمترین دلیل عدم استقبال از سرویس خودروهای اجاره ای در کشور ما پروسه دشوار اجاره خوردو و نیز ضمانت هایی همچون چک و سفته برای در اختیار گرفتن خودرو از شرکت ارائه دهنده است که متقاضیان استفاده از این خدمت را با دشواری های بسیاری مواجه می کند.

علاوه بر اینکه شرکتهای اجاره خودرو در کشور ما از تنوع خودرو چندانی برخوردار نیستند و همچنین از دارا بودن نمایندگی در سراسر شهرهای بزرگ کشور بی بهره اند لذا دسترسی به آنها محدودیت دارد که این خود از عوامل مهم تاثیر گذار در عدم استقبال از این سرویس حمل و نقل در کشور است.

با تمام این تفاسیر؛ این بار به سراغ مجموعه ای ایرانی رفتیم که در زمینه اجاره خودرو بدون راننده در کشور ، همراه با خودرو های ایرانی و خودرو های خارجی ، مبتکر طرح های بسیار جالبی می باشند . «ناواران» نام مجموعه ای با سرمایه گزاری ایرانی می باشد که موفق شده است با استفاده از شیوه‌های بدیع ارائه خدمات ، مشکلات مهم و اساسی صنعت اجاره خودرو را حل نماید و اینگونه جایگاهی خاص برای خود در بین متقاضیان این سرویس فراهم نماید و گامی بلند در راستای ارتقای صنعت اجاره خودرو در کشور بردارد.

ناوران برخلاف بسیاری از شرکت‌های فعال در این صنعت، حتی خودروهای لوکس و تشریفاتی خود را با قیمتی مناسب و بــا محوریت اعتماد به مشتری، در اختیار متقاضیان قرار می دهد. این شرکت با شعار اولین اجاره خـودرو ایرانی به سبک جهانی با رویکرد اعتماد به مشتری، امـکان اجاره خودرو با استانداردهای روز دنیا و بدون دریافت تضامین سنتی همانند چک و سفته و اسناد ملکی را فراهم می‌سازد. این خــدمات ویژه و اعــتماد به مـشتری باعث شده تا ناواران به‌عنوان مجموعه‌ای متفاوت و متمایز در سطح کشور و در حوزه صنعت اجاره خوردو شناخته شود.

ناواران همچنین با ایجاد بزرگ‌ترین ناوگان خودرویی، متشکل از انواع خودروهای صفرکیلومتر اقتصادی تا تجاری در سراسر ایران و در تمامی شهرهای اصلی کشور و تمامی فرودگاه‌های اصلی، باهدف ارتقاء واقعی خدمات در کشور سرمایه‌گذاری نموده است.

ناواران دارای بزرگترین ناوگان اجاره خودرو در ایران بوده که با هدف گذاری رسیدن به ۱۰۰ هزار خودرو در آینده نزدیک به بزرگترین شبکه اجاره خودرو در خاورمیانه تبدیل خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت آشنایی بیشتر و استفاده از خدمات ناوران به سایت این شرکت به آدرس www.navaran.com مراجعه و پس از ثبت نام در این سایت از خدمات آن بهره مند شوند.

همچنین اپلیکیشن ناوران جهت سهولت دسترسی به خدمات این مجموعه از هر نقطه ای از ایران ، طراحی و قابل دریافت و نصب بر روی انواع سیستم عامل های گوشی های همراه می باشد. در این اپلیکیشن تمامی مراحل از ثبت نام تا اجاره خودرو و پرداخت ایمن بانکی وجود دارد.

امکاناتی نظیر مشاهده و استفاده از امتیازات جمع آوری شده، گزارش مالی مشتری، ارائه نظرات در سیستم نظرسنجی، تغییر رمز عبور و اطلاعات شخصی همگی از طریق اپلیکیشن ممکن است. در مجموع می توان گفت ناواران مجوعه ای است که امکان اجاره خودرو بدون چک و سفته را مهیا کرده، خودروهای باکیفیت و تمیز را با قیمت کم به مشتریان اجاره می‌دهد، پشتیبانی مناسبی به مشتریان ارائه میدهد و خدمات بیمه و پشتیبانی فنی خودرو اجاره داده شده را بر عهده میگیرد تا کاربر در هنگام اجاره خودرو احساس امنیت و راحتی داشته باشد.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle