Categories
سئو ویرلن

آموزش سئو وردپرس + سئو داخلی و خارجی

مبحث علم و آموزش سئو بسیار گسترده است. سئو فقط به بهینه سازی سایت ختم نمی شود بلکه می توان از آن برای مجموعه های دیگری هم بهره برد. شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب می توانند برای نمود بیشتر از این حرفه بهره ببرند.

سئو استاندارد می تواند تاثیر بسزایی در بازاریابی یک سایت داشته باشد و درآمد آن را تا ۹۰۰% افزایش دهد. البته باید بگوییم که نسبت درآمد در صنعت های مختلف بسیار متفاوت است و ۹۰۰ درصد می تواند کمترین بخش درآمد آن باشد.

سئو وردپرس

سیستم سئو در وردپرس با سبک سئو بیسیک است؛ به همین خاطر در آن به خوبی صورت می گیرد چراکه وردپرس یکی از مناسب ترین گزینه ها برای ساخت یک وب سایت با سئو مناسب است. این روزها وردپرس بسیار رایج شده است به همین خاطر اکثر برنامه نویسان به سیستم مدیریت محتوا علاقه مند شده اند. از طرف دیگر به دلیل رایج شدن وردپرس افزونه های زیادی برای آن طراحی شده که کار با CMS را بسیا راحت تر می کند.

داشتن یک وب سایت سئو شده کار بسیار پیچیده و سختی نیست. شما می تواتید به راحتی با نصب وردپرس بر روی هاست یک وب سایت سئو داشته باشید. به طور کلی امروزه وردپرس یکی از راحتترین گزینه ها برای راه اندازی یک وب سایت در زمینه سئو است.

سئو داخلی و سئو خارجی

سئو داخلی چیست؟

سئو داخلی یعنی هرگونه فعالیتی که در داخل سایت انجام می شود. حال ممکن است شما سرعت وب سایتتان را افزایش می دهید و یا یک کلمه یا یک عنوان را بولد و یا تغییر دهید، تمامی این مواد مربوط به سئو داخلی می شوند. با این وجود باید بگوییم که سئو داخلی موارد زیادی را در بر می گیرد و اتفاقا از اهمیت بسیار زیادی هم برخوردار هستند. امروزه اساتید آموزش سئو نیز بر بهینه سازی داخلی سایت تاکید دارند.

سئو خارجی چیست؟

سئو خارجی تاثیر بسزایی بر روی رتبه سایت دارد و اگر طبق اصول و استاندارهای لازم انجام شود، می تواند سایت را به رتبه ۱ برساند. سئو خارجی به همان اندازه که می تواند رتبه را بالا ببرد، می تواند در جهت عکس هم عمل کند آن هم وقتی که به درستی اعمال نشود، حتی ممکن است خطرات جبران ناپذیزی را برای یک سایت به وجود آورد. لذا پیشنهاد می شود اگر سررشته ای در این زمینه ندارید یا از دوره های آموزش سئو و بهینه سازی سایت استفاده نکرده اید، به هیچ عنوان شخصا سئو خارجی سایت خود را انجام ندهید.

از جمله خطراتی که در اثر سئو خارجی غیر اصولی موجب تخریب سایت می شود این است که، توسط گوگل جریمه می شوند. برای انجام سئو خارجی مناسب بهتر است از محتواهای خوبی استفاده کنید تا کاربران از مطالب شما استفاده کنند و بدین ترتیب نه تنها رتبه سایت شما بالاتر می رود بلکه سایت تان از لحاظ سئو خارجی توسط افراد واقعی تامین می شود.

چرا برای یک وبمستر یادگیری سئو الزامیست؟

برای کسانی که دارای وب سایت و یا آنلاین شاپ هستند، سئو می تواند به آن ها کمک کند تا مشتریان بیشتری را جذب کنند و یا به عبارتی دیگر سئو، کاری می کند که سایت نه تنها در موتورهای جستجو دیده شود بلکه کمک می کند تا تعداد بازدیدها هم افزایش پیدا کند. برای مثال تصور کنید که یک وب سایت خوب با محتوای بسیار عالی دارید اما تعداد بازدید کنندگان شما بسیار پایین است و یا یک فروشگاه اینترنتی با محصولاتی بسیار با کیفیت دارید اما فروش تان بسیار کم است. درواقع هدف شما از این کار درآمد زاییست و این درآمد زایی تنها از طریق سئو صورت می پذیرد. اینجا است که اهمیت آموزش سئو را درک می کنیم. اگر بخواهیم واضح تر بگوییم، وب سایتی که در گوگل رتبه بالایی نداشته باشد به هیچ وجه به فروش بالا هم نخواهد رسید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle