Categories
اخبار رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی برند ها رپورتاژ آگهی صنایع ارتباطات رپورتاژ آگهی نمایشگاه ها رپورتاژ خبر برند های اپراتور تلفن همراه

آشنایی با همه هدایای رایتل در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۷

رایتل اعلام کرد: با مراجعه به غرفه رایتل در نمایشگاه تلکام از شانس خود برای برنده شدن حداقل یکی از هدایای رایتل استفاده کنید.

هر یک از بازدیدکنندگان رایتل در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۷ این شانس را دارند تا برنده حداقل یکی از جوایز ویژه این اپراتور باشند. هر یک از بازدیدکنندگان با همراه داشتن موبایل هوشمند و یا تبلت می‌توانند با مراجعه به غرفه فروش رایتل یک سیم‌کارت اعتباری و یا دیتا هدیه بگیرند.

مراجعانی که پیش‌ از این عضو خانواده رایتل نبوده‌اند امکان انتخاب سیم‌کارت اعتباری و دیتا را دارند و به مشترکان پیشین رایتل نیز یک سیم‌کارت دیتا هدیه داده می‌شود.

مشترکان باید هنگام مراجعه به غرفه فروش، مدارک شناسایی به همراه داشته باشند تا مراحل فعال‌سازی سیم‌کارت برای آن‌ها انجام شود؛ همچنین همه مشترکان رایتل می‌توانند با مراجعه به وب‌کیوسک‌های رایتل برگه قرعه‌کشی دریافت کرده و آن را در گردونه مسابقه روزانه رایتل قرار دهند.

قرعه‌کشی رایتل هرروز ساعت ۱۵:۳۰ انجام و به برندگان دو مودم همراه، دو تبلت و دوگوشی هوشمند و پنجاه بسته اینترنت هدیه داده می‌شود.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle