طرفداران برند خود را به حمایت بیشتر تشویق کنید

بهترین برند

طرفداران و شیفتگان برند اشخاصی هستند که همیشه از برند محبوب خود خرید میکنند و با منطق و دلیل های فراوانی دوستان خود را به خرید از آن برند تشویق میکنند . (مانند طرفداران محصولات اپل)

آنها نقش مدافع و حامی برند را بازی میکنند و حتی به نوعی برای کمپانی محبوب خود بازاریابی میکنند.

آنها دوستان خود را قانع میکنند که آن برند بهترین محصولات و خدمات را ارئه میدهد. و حتی خودشان را با برند معرفی میکنند. (مانند طرفداران برند های مرسدس بنز یا بی‌ام‌ و ، یا  … که به استفاده از این برند ها به اصطلاح پوز میدهند!)

خرید رپورتاژ آگهی

بنابراین از نظر یک متخصص برندسازی ، درواقع آنها جزو دارایی های شما هستند.

زیرا آنها برند شما را بدون هیچ چشم داشتی تبلغ میکنند.

یک کارشناس مشهور برندسازی میگوید ۷۰% خرید ها براساس حس افراد نسبت به برند ها صورت میگیرد. به همین دلیل است که باید برند ها برای مشتریان خود ارزش قائل شوند و قطعا خدمت رسانی کامل در میزان محبوبیت هر برند بسیار تاثیرگذار است .

این واقعیت مهمی است که شیفتگان برند شما نه تنها به همه میگوند که محصولات شما بسیار خوب است، بلکه از شما در مقابل طرفداران برند رقیب حمایت میکنند.

این روزها مردم در شبکه های اجتماعی های اجتماعی بشدت منتقد شده اند و یک کامنت اشتباه کوچک یا یک توییت میتواند یک شخص یا برند را نابود کند. برخی از منتقدان پرطرفدار در شبکه های اجتماعی میتوانند کسب و کار شما را در شبکه های اجتماعی به جهنم تبدیل کنند، که دراین موقعیت وجود طرفداران برند یک خوش شانسی بزرگ محسوب میشود.

یک خرده فروش آمریکایی در شبکه های اجتماعی مورد قضاوت قرار گرفت. این شرکت محصول خود را با عکس یک زوج از دو نژاد مختلف توییت کرد، و برخی مردم نژاد پرست شروع به پست توییت‌های منفی در مورد آن برند با هشتگ های مرتبط کردند. نکته قابل توجه اینجا بود که ؛ قبل از اینکه تیم فروش آن برند پاسخ بدهند، طرفدارانشان با قرار دادن عکس هایی از زوج های دونژادی در خانواده ی خود شروع به دفاع از برند کردند. بنابراین در مواقع بحرانی، بسیار خوب است که شیفتگان برند خود را داشته باشید، زیرا آنها میتوانند یک بیانیه قدرتمند بسازند.

 

مشتریان خود را جدی دنبال کنید و به صورت رایگان تایید بگیرید

جوانان نسل آگاه جامعه هستند. اگر آنها به چیزی اعتقاد داشته باشند، حاضرند بیشتر پول بدهند و حتی حق بیمه را نیز پرداخت میکنند. زیرا اینکه آنها بدانند برای چیز ارزشمندی هزینه میکنند باعث میشود حس با ارزش بودن کنند.

یک برند مشهور کفش ، کمپینی بر اساس یک انگیزه راه اندازی کرد که تایید برخی سلبریتی ها و افراد معروف را به دنبال داشت. آنها مفهوم جدید “یک روز بدون کفش” را بوجود آوردند که به این معنا بود که با خرید هر کفش ، یک کفش به کودکی نیازمند داده می شود. مردم از سرار جهان در کمپین شرکت کردند و حتی یک روز کامل بدون کفش راه رفتند!

 

کاری کنید که همه در مورد شما حرف بزنند

با خلاقیت در تولید محتوا تبلیغاتی میتوانید کاری کنید که مردم در شبکه های اجتماعی درباره برند شما یا جریانی که شما راه انداخته اید صحبت کنند.

برند Dove با استفاده از یک تاکتیک بازاریابی دیجیتال توانست حجم زیادی از نظرات مردم را از با خود همراه کند.

پس از اینکه این برند رپورتاژ تبلیغاتی درباره عبارت “انتخاب زیبا” به راه انداخت ، بیش از ۵ میلیون جستجو در یوتیوب بدست آورد و همچنین اصطلاح (Dove  زیبا را انتخاب کنید) بیش از یک میلیون بار در گوگل جستجو شد . حتی صدها رسانه و وب سایت های متعدد ویدیو های مرتبطی درباره این موضوع ساختند و منتشر کردند.

این تبلیغ توجه بسیار بالایی دریافت کرد و حتی یک مجله اینترنتی معتبر آن را بهترین برنامه تبلیغاتی قرن ۲۱ نامید.

بنابراین یک پیام قدرتمند برای مخاطبان خود بفرستید و بعد منتظر دریافت مشارکت های آنان باشید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید محتوا + رپورتاژ آگهی
خرید رپورتاژ آگهی
.........

رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها

مطالب جدید

خدمات ویرلن : انتشار رپورتاژ آگهی در بزرگترین خبرگزاری های ایران . رپورتاژ بهترین روش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است. بک لینک فالو چند کلمه کلیدی در متن رپورتاژ از نظر گوگل ارزش بسیار بالایی دارد و بسرعت باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل میشود.

سایر خدمات و آموزش : تبلیغات در گوگل | آموزش سئو | تولید محتوا | برگزاری نشست خبری | دیجیتال مارکتینگ | تبلیغات بنری | تبلیغات کلیکی | برند
اینستاگرام گوگل پلاس توییتر فیسبوک

مقالات دیجیتال مارکتینگ

سئو دیجیتال مارکتینگ