کانکس برای ارسال به منطقه زلزله زده کرمانشاه

کانکس

کانکس برای ارسال به منطقه زلزله زده کرمانشاه

تهیه کانکس برای اسکان آسیب دیدگان زلزله اخیر در کرمانشاه امری ضروری و فوریتی می باشد زیرا با توجه به سرمای این منطقه بخصوص در هنگام شب چادر های معمولی برای اقامت موقت جوابگوی نیاز هموطنان عزیزمان در کرمانشاه نبوده و از طرفی قادر به اسکان دادن تعداد کمی از افراد می باشد و هیچ گونه امکانات بهداشتی مانند سرویس و یا برق کشی و روشنایی ندارد، برای این منظور بهتر است از کانکس استفاده شود تا هم از سرمای هوا جلو گیری نموده و هم دارای امنیت نسبی و امکانات اولیه برای سکونت موقت می باشد.

کانکس راکو یکی از تولید کنندگان اصلی این سازه های پیش ساخته در کشور اظهار داشت پرسنل تولید خود را بصورت دو شیفت برای برطرف کردن کمبود کانکس و سازه های پیش ساخته مورد نیاز در منطقه زلزله زده کشور بکار گرفته و هروز تعدادی از آنها را به منطقه ارسال می کند.با توجه به قیمت کانکس و زمان مورد نیاز برای تولید آن می بایست یک همکاری و همدلی در بین تولید کنندگان و خیرین محترم و ارگان هایی که برای تهیه این سازه ها تلاش می کنند، صورت گیرد تا در کمترین زمان ممکن بتوان برای برطرف کردن نیاز آسیب دیدگان زلزله اقدامات لازم را انجام داد.

خرید رپورتاژ آگهی

مهمترین نوع سازه های مورد نیاز در این زمان کانکس مسکونی ، کانکس سرویس بهداشتی و کانکس حمام می باشد زیرا توجه به مسائل بهداشتی در چنین شرایطی برای جلو گیری از شیوع آلودگی و بیماری ها بسیار مهم و فوریتی می باشدکه نباید از آن غافل شویم.
خوشبختانه مردم عزیز ایران در این طور مواقع بخوبی در کنار ارگان ها و سازمان های دولتی حس همنوع دوستی و انسان دوستی خود را مانند موارد دیگر به نمایش گذاشته و هر روز شاهد کمک های ارسالی مردم به این منطقه هستیم و تا کنون خیرین زیادی نیز اقدام به تهیه و
ارسال کانکس به منطقه کرده اند که جا دارد از ایشان نیز تشکر کرد اما باید بدانیم که مشکل همچنان برطرف نشده و این عزیزان هموز نیاز مند یاری هموطنان خود هستند.
برای تهیه و ارسال کانکس به منطقه زلزله زده کرمانشاه می توانید از طریق پایگاه اینترنتی کانکس راکو به آدرس : http://conexraco.com  اقدام نمائید.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید محتوا + رپورتاژ آگهی
خرید رپورتاژ آگهی
.........

رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها

مطالب جدید

خدمات ویرلن : انتشار رپورتاژ آگهی در بزرگترین خبرگزاری های ایران . رپورتاژ بهترین روش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است. بک لینک فالو چند کلمه کلیدی در متن رپورتاژ از نظر گوگل ارزش بسیار بالایی دارد و بسرعت باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل میشود.

سایر خدمات و آموزش : تبلیغات در گوگل | آموزش سئو | تولید محتوا | برگزاری نشست خبری | دیجیتال مارکتینگ | تبلیغات بنری | تبلیغات کلیکی | برند
اینستاگرام گوگل پلاس توییتر فیسبوک

مقالات دیجیتال مارکتینگ

سئو دیجیتال مارکتینگ