اعطای نشان عالی مدیر سال به مدیرعامل سداد

نشان عالی مدیر سال به مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد اعطا شد.

محمدمهدی صادق، مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد در دومین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، یکی از مدیران موفق حوزه اقتصادی معرفی شد و نشان عالی مدیریت را دریافت کرد.
این مراسم با حضور جمعی از سران و مسئولان کشوری پنجم بهمن‌ماه ۱۳۹۵در مرکز همایش‌های بین‌المللی وزارت امور خارجه برگزار شد. در این مراسم که بزرگ‌ترین رویداد مدیریتی کشور است، نشان عالی مدیر سال به سبب ارائه خدمات و محصولات جدید به بازار پرداخت الکترونیکی و رشد چشمگیر مجموعه سداد در سال گذشته که شتاب روند صعودی این شرکت را دو چندان کرده، به صادق اعطا شد.
هدف از برگزاری اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، تاکید برسیاست‌های کلان اقتصادی و اهمیت جایگاه مدیریت در رشد و بالندگی اقتصاد کشور است و در آن از مدیران برتر قدردانی به عمل می‌آید.

در این مراسم حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد نایب رییس مجلس، ولی‌الله شجاع‌پوریان عضو شورای شهر، احمد میدری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علیرضا دائمی معاون وزیر نیرو و سیدمحمد غرضی سخنرانی کردند و از زحمات مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد برای توسعه عرصه فناوری اطلاعات و صنعت پرداخت الکترونیک تجلیل به عمل آمد.

لطفا به این مطلب رای بدهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
اطلاع از