نخستین کنفرانس حرفه‌ای تحول دیجیتالی برگزار شد

بانک انصار

نخستین کنفرانس حرفه‌ای تحول دیجیتالی با حمایت بانک انصار و با حضور صاحب‌نظران، استادان فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیران و کارشناسان تخصصی برگزار شد.

بانک انصار در راستای حمایت از مجموعه‌های دانش‌بنیان و نخبگان فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحقق برنامه‌های تحولی این بانک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات و همچنین به منظور توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، به ویژه در زمینه درگاه‌های بانکی (اینترنت بانک، موبایل بانک، تلفن بانک، آنی بانک) و Payment Gateway، ازبرگزاری نخستین کنفرانس حرفه‌ای تحول دیجیتالی حمایت کرد.

در این کنفرانس مهم‌ترین عناوین مطرح شده توسط استادان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در مورد کیفیت الکترونیکی: تحولی در کیفیت خدمات غیرحضوری، اقتصاد دیجیتالی، روندهای عمده تکنولوژی در دنیا و تحلیل آثار آن برکسب و کارها، رونق بخش کسب و کارهای داده محور، FinTech، نقش وکارکردهای Tmo در جاری سازی تحول، الزامات یک تحول دیجیتالی موفق (تصویرسازی در قالب ره نگاشت)، انقلاب صنعتی چهارم (دیجیتالیزه شدن زنجیره تامین)، راهبردهای تحول دیجیتالی، مدیریت فرآیندهای کسب وکارهای Bpm لازمه موفقیت در تحول دیجیتالی سازمان‌ها، هوش کسب و کار مزیت رقابتی در عصر دیجیتال، تفکر سیستمی در تحقق تحول دیجیتالی و نقش کسب و کارهای نواور در تحول دیجیتال بود.

خرید رپورتاژ آگهی

اینترنت اشیا، بازاریابی دیجیتالی، اینترنت اشیا در صنعت بانکداری، تحولی در دنیای دیجیتال محور دیگر این رویداد بود.

با برگزاری کارگاه‌های جانبی با موضوعاتی از قبیل: کیفیت رابطه عامل کلیدی موفقیت در مدیریت زنجیره تامین‌، فناوری‌های شناسایی و ردیابی در زنجیره تامین و لجستیک، کاربردهای اینترنت اشیا در تولید و زنجیره تامین، لجستیک معکوس، توسعه توانمندی تامین‌کنندگان ضروری برای بهبود زنجیره تامین، نقش فناوری ابر در تحول دیجیتالی، مدیریت لجستیک در زنجیره تامین، نقش ارزهای رمزگذاری شده و زنجیره‌های بلوکی در آینده فناوری‌های مالی و اقتصاد جهانی، ارایه مدل تلفیقی برای انتخاب و ارزیابی عملکرد تامین‌کنندگان فعالیت لجستیک در صنایع خودروسازی (مطالعه مورد شرکت ساپکو) و ارزیابی عملکرد شرکت‌های پخش دارو با استفاده از روش تحلیل پوششی داده‌ها با رویکرد چابک‌سازی (مطالعه موردی شرکت داروسازی کاسپین تامین) این کنفرانس پس از دو روز به کار خود پایان داد.

بانک انصار اعلام کرد:

این بانک با هدف توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، لزوم توجه ویژه به نوآوری‌ها و خلاقیت‌های و آینده‌پژوهی و نیازسنجی صحیح خواسته‌های مشتریان فعلی و آینده و همگام کردن محصولات و خدمات بانکی در راستای پیشرفت‌های فناوری و بهره‌گیری از فناوری روز و زیرساختی تولید و ارایه محصولات و خدمات بانکی از چنین رویدادهایی حمایت می‌کند.

در پایان این مراسم با اهدای تندیس حامی به مدیرکل بازاریابی بانک انصار، از نقش این بانک در برگزاری نخستین کنفرانس تحول دیجیتالی قدردانی شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید محتوا + رپورتاژ آگهی
خرید رپورتاژ آگهی
.........

رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها

مطالب جدید

خدمات ویرلن : انتشار رپورتاژ آگهی در بزرگترین خبرگزاری های ایران . رپورتاژ بهترین روش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است. بک لینک فالو چند کلمه کلیدی در متن رپورتاژ از نظر گوگل ارزش بسیار بالایی دارد و بسرعت باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل میشود.

سایر خدمات و آموزش : تبلیغات در گوگل | آموزش سئو | تولید محتوا | برگزاری نشست خبری | دیجیتال مارکتینگ | تبلیغات بنری | تبلیغات کلیکی | برند
اینستاگرام گوگل پلاس توییتر فیسبوک

مقالات دیجیتال مارکتینگ

سئو دیجیتال مارکتینگ