از موفق‌ترین وبسایت ایرانی خدمات رزرو هتل چه میدانید؟

0 0 vote
Article Rating

یک وبسایت کاملا ایرانی، توانسته در مدتی کوتاه، امکان رزرو بیش از ۲۲۰هزار هتل در دنیا را فراهم کند.

صنعت گردشگری ایران در حالی رو به رشد است که سایت‌های خدمات آنلاین گردشگری هر روز خدمت تازه‌ای به مسافران ارائه می‌کنند، هر چند که خدمتی همچون رزرو اینترنتی هتل، سال‌ها است در دنیا در حال انجام است.

با این حال مدیران و برنامه‌نویسان جوان ایرانی، به منظور ارائه‌ی خدمات شایسته در بستر اینترنت، در تلاش هستند که بتوانند با راهکارهای خود، راه‌گشای نیازهای کاربران در حوزه‌های مختلف به ویژه گردشگری باشند.

خرید رپورتاژ آگهی

این وبسایت که دستاورد برنامه‌نویسان جوان و خلاق ایرانی است، توانسته با وجود نبود زیرساخت‌های مناسب در حوزه‌ی گردشگری، طی کمتر از دو سال امکان رزرو آنلاین بیش از ۱۰۰۰ هتل، شامل بهترین هتل های مشهد و تهران و سراسر کشور، و ۲۲۰هزار هتل خارجی در هر نقطه از دنیا را فراهم کند. این موفقیت که نه تنها به نوبه‌ی خود بی‌نظیر است، بلکه می‌تواند مسیر راه بسیاری از شرکت‌های نوپا در این حوزه باشد و سهم قابل توجهی در رونق اقتصاد گردشگری کشور ایفا کند.

بدون شک، گسترش کسب‌وکارهای اینترنتی که امروزه نیز بیش از پیش مورد توجه دولت قرار گرفته، از نیازهای اساسی توسعه‌ی چرخ اقتصادی کشور است.

پیش از این نیز ایسنا در گزارشی اعلام کرده بود ظهور کسب‌وکارهای در بستر اینترنت، علاوه بر اشتغال‌زایی تقریبا گسترده، می‌تواند در نهایت موجب افزایش ضریب رشد اقتصاد کشور نیز شود.

برای آشنایی بیشتر و کسب تجربه‌ی لذت‌بخش یک وبسایت تمام ایرانی، فرآیند رزرو یک هتل را از صفر تا صد در این وبسایت -حتی به صورت آزمایشی- انجام دهید.

می‌توانید رزرو یکی از هتل‌های خارجی مانند استانبول که پرطرفدارترین مقصد گردشگران ایرانی، یا هر هتلی در هر نقطه از جهان و یا رزرو بهترین هتل‌های تهران را که در تمام فصول سال مقصد گردشگران داخلی و خارجی زیادی است، در این سایت  همراه با پشتیبانی ۲۴ساعته تجربه کنید.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments