اهدای جایزه ملی سه ستاره تعالی سازمانی به شرکت نفت ایرانول

جایزه ملی سه ستاره تعالی سازمانی برای اولین بار به مدیرعامل ایرانول اهدا و شرکت نفت ایرانول اولین شرکت در صنعت روانکاران با جایزه سه ستاره تعالی سازمانی شد.

بنابر اعلام شرکت نفت ایرانول، مرکز مطالعات تعالی سازمان مدیریت صنعتی هر سال بر اساس ارزیابی عملکرد، با توجه به میزان استقرار نظام‌های مدیریتی، نگاه سیستمی و جامع به تمام فعالیت‌های سازمان‌ها، سازمان‌های برتر ایرانی که حائز شرایط بوده و به حد نصاب تعیین شده دست پیدا کرده‌اند را مورد ارزیابی قرار می‌دهد، این جایزه با هدف ایجاد فضایی برای تبادل تجربیات موفق سازمان ها و معرفی مدل تعالی سازمان به عنوان چارچوبی برای اعمال شیوه‌های مناسب مدیریتی، خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود به سازمان‌های ایرانی معرفی شده و همه سازمان‌ها و بنگاه‌های ایرانی که در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند، می‌توانند متقاضی این جایزه باشند.

57448298

این جایزه به تفکیک در پنج بخش “ساخت و تولید”، “خدمات”، “سلامت”، “آموزش” و “عمومی” اهدا می‌شود.

خرید رپورتاژ آگهی

در این مراسم در مرکز همایش‌های صدا و سیما با حضور محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت معدن وتجارت ، رویا طباطبایی یزدی و دیگر مقامات و مدیران و متخصصان برگزار شد، شرکت نفت ایرانول با اجرای پروژه‌های بهبود وتوسعه‌ای و رشد طی دوسال اخیر حائز دریافت تقدیرنامه سه ستاره شد که جایزه و تقدیرنامه سه ستاره این همایش به عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول اهدا شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید محتوا + رپورتاژ آگهی
خرید رپورتاژ آگهی
.........

رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها

مطالب جدید

خدمات ویرلن : انتشار رپورتاژ آگهی در بزرگترین خبرگزاری های ایران . رپورتاژ بهترین روش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است. بک لینک فالو چند کلمه کلیدی در متن رپورتاژ از نظر گوگل ارزش بسیار بالایی دارد و بسرعت باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل میشود.

سایر خدمات و آموزش : تبلیغات در گوگل | آموزش سئو | تولید محتوا | برگزاری نشست خبری | دیجیتال مارکتینگ | تبلیغات بنری | تبلیغات کلیکی | برند
اینستاگرام گوگل پلاس توییتر فیسبوک

مقالات دیجیتال مارکتینگ

سئو دیجیتال مارکتینگ