رونمایی از سامانه املاک تملیکی بانک ملی

0 0 vote
Article Rating

با هدف ساماندهی، مدیریت بهینه و شفاف‌سازی عملکرد بانک در زمینه املاک تملیکی، سامانه الکترونیکی املاک تملیکی بانک ملی ایران (سات) رونمایی شد.

برات کریمی عضو هیأت مدیره بانک ملی با ذکر اینکه هزینه‌ها چالش‌ بزرگی برای موسسات مالی و اعتباری هستند گفت: یک بنگاه مالی و اعتباری باید درآمدزا بوده و به دنبال راهکارهایی برای کاهش هزینه‌ها باشد. باید به سمتی برویم که هزینه‌های اصلی بانک را شناسایی کنیم. یکی از این هزینه‌ها در حوزه ساختمان و املاک تملیکی است که ضروری است کاهش یابد لذا ایجاد سامانه‌ای که بتواند آمار صحیح و دقیقی به مدیران برای ساماندهی و برنامه‌ریزی بهتر بدهد، لازم و ضروری بود.
عضو هیأت مدیره بانک ملی ضمن تاکید بر اینکه باید به واحدهای تولیدی و اقتصادی کمک کرد گفت: بانک ملی ایران به دنبال آن است تا با فروش، مشارکت و انعقاد عقد اجاره به شرط تملیک به واحدهای اقتصادی کمک کند تا بتوانند با اشتغال‌زایی به رونق اقتصادی و رضایتمندی هموطنان کمک کنند.

آئین رونمایی و همایش آموزشی سامانه املاک تملیکی با حضور برات کریمی عضو هیأت مدیره و محمود شایان معاونت امور پشتیانی و تعدادی از مدیران امور، روسای ادارات مرکزی و مسئولان ادارات امور شعب در محل اداره کل آموزش بانک ملی برگزار شد. پس از رونمایی از این سامانه، همایش فعالیت آموزشی خود را آغاز کرد.

خرید رپورتاژ آگهی
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments