رهن و اجاره آپارتمان در صادقیه با ۵۰ میلیون تومان

رهن و اجاره آپارتمان

صادقیه یکی از محله‌های نام آشنای غرب تهران است که افراد زیادی از دیگر مناطق تهران و شهرهای اطراف در آن تردد دارند.

برخی‌ها نیز این محله را برای سکونت انتخاب می‌کنند. رهن و اجاره آپارتمان در محله صادقیه بسیار رایج است.

شاید شما نیز یکی از افرادی هستید که این منطقه را برای سکونت خود برگزیده‌اید یا می‌خواهید در آن زندگی کنید. منطقه‌ای که فلکه اول و دوم آن بسیار مشهور بوده و خیابان‌های کاشانی و ستارخان به همراه اتوبان‌های جناح و اشرفی اصفهانی مهم‌ترین محل‌های تردد در آن است.

خرید رپورتاژ آگهی

آیا برای رهن و اجاره آپارتمان در صادقیه می‌توان با ۵۰ میلیون تومان گزینه‌ مناسبی پیدا کرد یا نه؟

رهن آپارتمان در صادقیه با ۵۰ میلیون تومان

به گزارش ویرلن ؛ برای رهن آپارتمان در این محله با پول پیش ۵۰ میلیون تومان به ندرت می‌توان واحدهای مناسبی را پیدا کرد. البته واحدهای ۴۰ تا ۵۰ متری در مناطقی چون کاشانی پس از گشت و گذار زیاد پیدا خواهند شد. اما برای رهن بهتر از تا ۶۰ میلیون تومان هزینه کنید تا آپارتمان‌های ۵۰ تا ۸۰ متری مناسبی را در این محله برای رهن پیدا کنید.

البته دقت داشته باشید با هزینه ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومانی توقع اجاره آپارتمان نوساز را نداشته باشید.

اجاره آپارتمان در صادقیه با ۵۰ میلیون تومان

برای اجاره آپارتمان در محله صادقیه هزینه ۵۰ میلیون تومان رهن یا همان پول پیش به نظر کافی می‌رسد و با آن می‌تواند واحد‌های زیادی را پیدا کرد. اما کرایه این واحدها کاملا متفاوت است و با درآمدهای مختلف می‌توان آپارتمان مناسبی را پیدا کرد.

اجاره کمتر از یک میلیون تومان: با هزینه ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان برای اجاره ماهانه، آپارتمانی با متراژ ۵۰ تا ۷۰ متر را می‌توان حتی در خیابان‌های مهم صادقیه کرایه کرد. البته برخی واحدهای آپارتمانی ۸۰ تا ۹۰ متری مناسب ولی با قدمت بالا با پرداخت ماهانه ۸۵۰ هزار تومان قابل رهن کردن هستند.

اجاره یک تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی: با در نظر گرفتن ماهانه یک تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره به همراه ۵۰ میلیون تومان پول پیش به راحتی می‌توان برای اجاره واحدهای ۷۰ تا ۸۵ متری در محله صادقیه اقدام کرد. البته واحدهای‌ با متراژ بالاتر و قدیمی نیز با این میزان اجاره ماهیانه قابل اجاره کردن هستند.

اجاره یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان: اگر بیش از ماهانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا سقف دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای پرداخت اجاره در نظر دارید می‌توانید آپارتمان ۹۰ تا ۱۱۰ متری مناسب در صادقیه پیدا کنید. البته با مبلغی برابر با ماهانه ۲ میلیون تومان اجاره واحدهای نوساز آپارتمانی ۷۰ تا ۸۵ متری را می‌توانید از آن خود کنید. همه این واحدها با پول پیش ۵۰ میلیون تومان قابل تهیه هستند.

اجاره بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان: برای اجاره‌ آپارتمان درصادقیه با متراژ بیش از ۱۱۰ متر به مبلغی اجاره ماهانه تا ۳ میلیون تومان و برای اجاره آپارتمان در صادقیه با متراژی بزرگ‌تر از ۱۵۰ متر بیش از ۳ میلیون تومان ماهانه باید پرداخت کنید.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید محتوا + رپورتاژ آگهی
خرید رپورتاژ آگهی
.........

رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها

مطالب جدید

خدمات ویرلن : انتشار رپورتاژ آگهی در بزرگترین خبرگزاری های ایران . رپورتاژ بهترین روش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است. بک لینک فالو چند کلمه کلیدی در متن رپورتاژ از نظر گوگل ارزش بسیار بالایی دارد و بسرعت باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل میشود.

سایر خدمات و آموزش : تبلیغات در گوگل | آموزش سئو | تولید محتوا | برگزاری نشست خبری | دیجیتال مارکتینگ | تبلیغات بنری | تبلیغات کلیکی | برند
اینستاگرام گوگل پلاس توییتر فیسبوک

مقالات دیجیتال مارکتینگ

سئو دیجیتال مارکتینگ