خدمات ویژه گردشگری ایرانسل به گردشگران

ایرانسل و سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

این تفاهم‌نامه با حضور مسعود سلطانی‌فر معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، مرتضی براری معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز علیرضا قلمبر دزفولی مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل امضا شد.

قلمبر دزفولی در این مراسم با اشاره به پیشرو بودن این اپراتور در راه‌اندازی و توسعه نسل سوم و چهارم اینترنت همراه (۳G/4G) و راه‌اندازی گسترده‌ترین شبکه اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) به کاهش چشمگیر فاصله ایران با جهان در زمینه توسعه فناوری‌های مخابراتی اشاره و تصریح کرد: با تلاش‌های صورت گرفته، ایران فاصله تکنولوژیکی با کشورهای پیشرفته جهان ندارد.

خرید رپورتاژ آگهی

مدیرعامل ایرانسل گسترش زیرساخت‌های ارتباطی و مخابراتی را لازمه ورود گردشگران خارجی و ارتباط با جهان خارج دانست و افزود: درگیر کردن شرکت‌های دانش‌بنیان، لازمه پیشرفت در این زمینه است که ایرانسل همواره در این زمینه پیشگام بوده است.

در این مراسم همچنین رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تاکید بر همگرایی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی، از جمله مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه توسعه صنعت گردشگری، این همگرایی را فرصتی مهم و امکانی قابل توجه برای جهش سریع ایران در رقابت منطقه‌ای در توسعه گردشگری دانست.

بنابر اعلام ایرانسل، تفاهم‌نامه همکاری بیناین اپراتور و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با توجه به ضرورت ارایه خدمات بهینه به گردشگران داخلی و بین‌المللی و استفاده از خدمات، توانمندی‌ها و زیرساخت ارتباطی ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران برای ارایه خدمات بهتر به گردشگران و به منظور افزایش تعداد گردشگران و رونق بیشتر صنعت گردشگری و با در نظر گرفتن اهمیت استفاده از ابزارها و تکنیک‌های نوین از جمله تلفن همراه در ارتقای رضایتمندی از خدمات ارایه شده، توسط مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به امضا رسید.

بنابر اعلام این تفاهم‌نامه، طرفین همکاری خود را برای ارایه خدمات ویژه گردشگری برای گردشگران داخلی و بین‌المللی به منظور افزایش تعداد گردشگران و رونق صنعت گردشگری، ارایه خدمات ارزش افزوده به گردشگران و سایر کاربران بر بسترهای مخابراتی ایرانسل و توسعه زیرساخت‌های فنی و ارتقای پوشش شبکه در نقاط ویژه گردشگری گسترش می‌دهند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید محتوا + رپورتاژ آگهی
خرید رپورتاژ آگهی
.........

رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها

مطالب جدید

خدمات ویرلن : انتشار رپورتاژ آگهی در بزرگترین خبرگزاری های ایران . رپورتاژ بهترین روش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است. بک لینک فالو چند کلمه کلیدی در متن رپورتاژ از نظر گوگل ارزش بسیار بالایی دارد و بسرعت باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل میشود.

سایر خدمات و آموزش : تبلیغات در گوگل | آموزش سئو | تولید محتوا | برگزاری نشست خبری | دیجیتال مارکتینگ | تبلیغات بنری | تبلیغات کلیکی | برند
اینستاگرام گوگل پلاس توییتر فیسبوک

مقالات دیجیتال مارکتینگ

سئو دیجیتال مارکتینگ