تندیس مسئولیت اجتماعی جشنواره توان‌تک به اسنپ رسید

اسنپ در توان‌یابان

افزایش مشارکت توان‌یابان در جامعه
اولین دوره از رویداد توان‌تک به پایان رسید. در مراسم اختتامیه این رویداد، تندیس مسئولیت اجتماعی رعد به سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ اهدا شد. این تندیس به‌ پاس فعالیت و تسهیلات اسنپ برای افزایش مشارکت توان‌یابان در جامعه به این شرکت تعلق گرفت.

نزدیک به دو هزار راننده توان‌یاب در ناوگان اسنپ فعالیت می‌کنند؛ این سامانه به منظور حمایت و تشویق توان‌یابان به مشارکت بیشتر در اجتماع، این افراد را از پرداخت کمیسیون معاف کرده است.

آینده از آن توان‌یابان است

خرید رپورتاژ آگهی

در اولین دوره رویداد توان‌تک، ارتباط بین توان‌یابان و کسب‌وکارها شکل تازه‌ای پیدا کرد و فرصتی فراهم شد تا این دو گروه از نزدیک با ظرفیت‌ها و توانایی‌های یکدیگر آشنا شوند. هدف اصلی مجتمع آموزشی-نیکوکاری رعد از برگزاری این رویداد، معرفی بازار جدید و ۱۱ درصدی توان‌یابان به شرکت‌های فعال در حوزه فناوری بود. در این رویداد بسیاری از شرکت‌ها با دریافت رزومه از توان‌یابان قدم اول را برای جذب این افراد در کسب‌وکار خود برداشتند.

راشا شیدماهر، مدیرارشد بازاریابی اسنپ، در افتتاحیه توان‌تک در توضیح علت حضور اسنپ در این رویداد بیان کرد: حضور ما اینجا انجام وظیفه‌ای در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی‌مان است و برای تسهیل ارتباط با توان‌یابان متقاضی کار در اسنپ آدرس ایمیل tavantech@snapp.cab را در نظر گرفته‌ایم.

طبق گفته گلرخ بحری، دبیر رویداد توان‌تک، در طول این رویداد چهار توان‌یاب به استخدام شرکت‌های حاضر درآمدند. دبیر توان‌تک در این باره بیان کرد: هرچند این عدد بسیار کوچک است، اما برای ما نشانه بسیار مهمی محسوب می‌شود. امیدواریم در آینده بتوانیم به آمار بهتری در زمینه اشتغالزایی برای توانیابان دست پیدا کنیم.

دسترسی برابر حق توان‌یابان است

ژوبین علاقبند، نایب رییس هیات‌مدیره اسنپ، در مراسم اختتامیه توان‌تک به نمایندگی از اسنپ روی صحنه آمد. علاقبند در مورد فعالیت اسنپ و دریافت تندیس مسئولیت اجتماعی رعد گفت: بسیار خرسندیم که این تندیس گرانبها را از رعد دریافت کردیم. خانواده اسنپ همواره تلاش می‌کنند تا فضایی برابر و دسترسی برابر را برای همه اعضای جامعه ایران فراهم کنند.

وی همچین در مورد استخدام توان‌یابان در شرکت اسنپ اضافه کرد: در تلاشیم تا بتوانیم زیرساخت‌های دفترهای اسنپ را مناسب‌تر کنیم تا فضای مناسب کاری برای نخبگان و متخصصان توان‌یاب فراهم آید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید محتوا + رپورتاژ آگهی
خرید رپورتاژ آگهی
.........

رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها

مطالب جدید

خدمات ویرلن : انتشار رپورتاژ آگهی در بزرگترین خبرگزاری های ایران . رپورتاژ بهترین روش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است. بک لینک فالو چند کلمه کلیدی در متن رپورتاژ از نظر گوگل ارزش بسیار بالایی دارد و بسرعت باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل میشود.

سایر خدمات و آموزش : تبلیغات در گوگل | آموزش سئو | تولید محتوا | برگزاری نشست خبری | دیجیتال مارکتینگ | تبلیغات بنری | تبلیغات کلیکی | برند
اینستاگرام گوگل پلاس توییتر فیسبوک

مقالات دیجیتال مارکتینگ

سئو دیجیتال مارکتینگ