ثبت آگهی در هر نیازمندی ضامن کسب سود و موفقیت نیست!

شیپور

همه کسانی که کسب و کاری دارند، یا داد و ستدی انجام می دهند نیاز دارند که صدای کسب و کار یا داد و ستدشان را به گوش دیگران برسانند تا رونق شغلی یا سود معاملات نصیب شان شود.

اگر بتوان از راه های موثر و کارآمدی که امتحان موفقیت شان را پس داده اند صدای معاملات را در منطقه ای وسیع و برای مدت طولانی پخش کرد، می شود به سود زیاد و چند جانبه ای امیدوار بود.

یکی از این راه های تاثیرگذار ثبت آگهی در نیازمندیها ست. چون برای معرفی کسب و کار یا اعلام معامله ها نیاز به بستر و زمینه ای داریم که بتوانیم در آن ثبت آگهی کنیم.

خرید رپورتاژ آگهی

 

ثبت آگهی به چه قیمتی؟

برای شروع به چند سوال فکر کنیم…

آیا تمام بسترها و زمینه های ثبت آگهی برای تمام مشاغل، کالاها و خدمات مناسب هستند؟

آیا اگر ما در هر کدام از نیازمندیها که ثبت آگهی کنیم، نتیجه یکسانی می گیریم؟

اگر مجبور باشیم برای ثبت آگهی در نیازمندیها هزینه پرداخت کنیم آیا این هزینه در روند داد و ستد یا پایان معامله جبران می شود؟

آیا ثبت آگهی کردن در هر کدام از نیازمندیها برابر است با سود؟ یا ممکن است با ثبت آگهی در هر نیازمندی دچار خسارت و ضرر هم بشویم؟

 

برای دانستن پاسخ پرسش های بالا با ما همرا شوید:

اگر واقعا به قدرت ثبت آگهی در نیازمندیهای معتبر برای رسیدن به سود در کسب و کار یا معامله ها پی برده اید، پس حتما می دانید که نوع نیازمندیها، کیفیت آگهی، تعداد آگهی، رایگان بودن یا نبودن ثبت آگهی در نیازمندیها، مدت زمان نمایش آگهی ها،‌ پشتیبانی شبانه روزی یا نبود پشتیبانی، وجود راه ها و ابزارهای متفاوت برای ثبت آگهی مثل ربات های تلگرامی یا نرم افزارهای موبایلی، وبسایت و … تا چه میزان می تواند در خرید یا فروش یا هر نوع معامله ای تاثیر مثبت یا منفی بگذارد!

 

دردسرهای احتمالی استفاده از نیازمندی نامناسب

به عنوان مثال اگر در یک سایت نیازمندیهای شیپور ثبت آگهی کنید و هزینه زیاد یا هزینه حتی کمی برای آن بپردازید اما نتیجه چندانی نگیرید یا حتی دچار دردسر و مزاحمت شوید نه تنها سود نمی کنید بلکه ضرر هم می کنید. چون نه تنها چیزی به دست نیاورده اید بلکه پول و زمان تان را هم از دست داده اید.

تصور کنید که برای ثبت آگهی به یک نیازمندی مراجعه می کنید، آگهی را ثبت می کنید و هزینه را می پردازید اما برای تان مشکلی پیش می آید که خودتان نمی توانید یا نمی دانید چطور باید آن را حل کنید به همین دلیل نیاز دارید تا با پشتیبانی نیازمندیهایی که از آن استفاده کرده اید تماس بگیرید اما در کمال تعجب متوجه می شوید که یا اصلا پشتیبانی وجود ندارد و یا اگر وجود دارد تنها در ساعت های اداری پاسخ گو است آن هم بعد از مدت زمان طولانی که باید پشت خط تلفن منتظر بمانید تا نوبت رسیدگی به مشکل تان شود.

یا این که هنگام ثبت آگهی و بعد از پرداخت هزینه ها تازه متوجه می شوید که تنها یک یا دو عکس می توانید در آگهی تان بگذارید یا فقط چند کلمه می توانید در آن بنویسید و برای اطلاعات بیشتر باید به مشتری هایی که یکی یکی با شما تماس می گیرند پاسخ دهید.

یا این که با وجود پرداخت هزینه زیاد تنها یک راه و یک بستر برای ثبت آگهی تان در اختیار دارید. مثلا فقط باید به دفتر روزنامه مراجعه کنید، یا تنها می توانید از طریق سایت آگهی ثبت کنید، یا فقط یک برنامه موبایلی

برای اینکار وجود دارد. همه این ها یعنی محدودیت در ثبت آگهی و استفاده از نیازمندیها.

 

راه حلی که شما را به سود می رساند!

اما می توان با انتخاب یک نیازمندی مناسب و کارآمد همه امکانات لازم را یکجا در اختیار داشت. امکاناتی مثل رایگان بودن ثبت آگهی، آنلاین بودن نیازمندی که دسترسی به آن را راحت تر و سریع تر می کند، داشتن پشتیبانی کارآزموده و شبانه روزی که می تواند فورا مشکل شما را در هر ساعت از شبانه روز حل کند یا نبود محدودیت در تعداد آگهی ها، تعداد عکس ها، تعداد کلماتی که می توانید برای متن یا عنوان آگهی استفاده کنید و در نهایت وجود کاربران و مراجعه کنندگان زیاد که موفقیت معامله یا کسب و کار شما را تضمین می کند.

پس به خاطر داشته باشید که ثبت آگهی در هر نیازمندی ضامن سود شما نیست بلکه انتخاب مناسب شما می تواند موفقیت و سود برای تان به همراه داشته باشد.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید محتوا + رپورتاژ آگهی
خرید رپورتاژ آگهی
.........

رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها

مطالب جدید

خدمات ویرلن : انتشار رپورتاژ آگهی در بزرگترین خبرگزاری های ایران . رپورتاژ بهترین روش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است. بک لینک فالو چند کلمه کلیدی در متن رپورتاژ از نظر گوگل ارزش بسیار بالایی دارد و بسرعت باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل میشود.

سایر خدمات و آموزش : تبلیغات در گوگل | آموزش سئو | تولید محتوا | برگزاری نشست خبری | دیجیتال مارکتینگ | تبلیغات بنری | تبلیغات کلیکی | برند
اینستاگرام گوگل پلاس توییتر فیسبوک

مقالات دیجیتال مارکتینگ

سئو دیجیتال مارکتینگ