تولید محتوای ویدیویی جذاب برای جذب مشتریان

0 0 vote
Article Rating

در چند سال گذشته بازاریابی و تبلیغات از طریق تولید محتوا ویدئویی توجه زیادی را به خود جلب کرده است و امروز میلیاردها بازدید کننده در یوتیوب و سایر شبکه های اجتماعی ویدئو های جذاب را مشاهده میکنند و با دوستان خود به اشتراک میگذارند.

طبق گفته  کارشناسان ۹۰ درصد از کاربران می گویند که فیلم های معرفی محصولات به آنها در فرآیند تصمیم گیری کمک می کند و تقریبا ۴۰ درصد از مصرف کنندگان در تبلیغات ویدئویی به شما اعتماد می کنند.

مطالعات اخیر نشان می دهد که پخش ویدیو روی یک صفحه وب سایت می تواند میزان بازدید آن صفحه را ۸۰ درصد افزایش دهد. ۹۶ درصد از شرکت های B2B از فیلم ها در برنامه های بازاریابی خود استفاده می کنند و ۷۳ درصد می گویند که ROI آنها را بهبود می بخشد.

خرید رپورتاژ آگهی

استفاده از وبینار برای به دست آوردن مشتریان جدید

سازماندهی وبینار ها می تواند محتوای خوبی را تولید کند. آنها برای ارائه محتوا به خوانندگان و ارتباط برقرار کردن با آنان عالی هستند. شما در واقع می توانید خود را به آنها معرفی کنید و سپس بحث کنید تا نکات اصلی آنها را ببینید. این یک راه عالی برای دریافت اطلاعات داغ، بینش هوشمند و دیدن این که چه موضوعاتی را می توانید در بلاگ خود بحث کنید تا منجر به هدایت مشتریان راغب شود.

اساسا شما فقط به یک میکروفون، یک کامپیوتر / لپ تاپ برای تنظیم نیاز دارید. سپس از یک سرویس مانند AnyMeeting یا GoToWebinar برای ارتباط با بینندگان خود استفاده کنید.

وبینارها تکنیک جدید دیجیتال مارکتینگ هستند که می تواند برای شما بازدید کنندگان و مشتریان راغب به ارمغان بیاورند ، بطوریکه نیل پاتل، بنیانگذار KISSmetrics، تخمین زده است که از وبینار ۱،۶۳۸،۰۰۰ دلار درآمد تولید کرده است.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments