“اقتصادنوین” رئیس کمیسیون کارت بانک‌های کشور شد

0 0 vote
Article Rating

در اولین جلسه کمیسیون کارت بانک‌های کشور در سال ۹۶، ریاست این کمیسون با نظر اکثر نمایندگان بانک‌های خصوصی به سرپرست مدیریت بازار و توسعه مشتریان بانک اقتصادنوین رسید.

در این جلسه که با هدف تعیین رئیس، نایب رئیس و دبیر کمیسیون کارت بانک‌های کشور برگزار شد و بیش از ۴۰ تن از نمایندگان بانک‌های خصوصی حضور داشتند، با رای اکثریت، مجددا علی کبیری رئیس فعلی کمیسون کارت بانک‌های کشور، به ریاست این کمیسیون منصوب شد. همچنین نازیلا آستانی‌نژاد از بانک کارآفرین نیز به عنوان نایب رئیس کمیسیون و کمال نیک‌سیرت از بانک اقتصادنوین به عنوان دبیر برای دوسال دیگر انتخاب شدند.
در این نشست ابتدا کبیری به تشریح وضعیت فعلی کمیسیون کارت بانک‌ها پرداخت و با اشاره به نواقص و ضعف‌های موجود در این کمیسیون، بر تعامل بیشتر بانک‌ها برای افزایش دانش در خصوص خدمت کارت اعتباری، بهره‌برداری صحیح از فرصت‌ها و به اشتراک گذاشتن دانش بین یکدیگر تاکید کرد.
در ادامه کمال نیک‌سیرت دبیر کمیسیون کارت بانک‌های کشور، گزارشی از عملکرد دو ساله این کمیسیون ارایه داد.
بعد از ارائه گزارش عملکرد، رأی گیری برای انتخاب مجدد ریاست کمیسیون صورت گرفت و با توجه به اینکه ریاست دوره‌ای بانک اقتصادنوین در این کمیسیون به پایان رسید، تمامی نمایندگان با تاکید بر حفظ شرایط موجود، بر همان ترکیب قبلی اعضای منتخب رأی دادند.
در پایان رأی گیری، نمایندگان بانک‌های خصوصی با بررسی عملکرد کمیسیون، نقاط ضعف و قوت را بازگو کردند و راهکارها و الگوهای مناسب و مفیدی را برای عملکرد بهتر این کمیسیون ارائه دادند.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments