“اقتصادنوین” رئیس کمیسیون کارت بانک‌های کشور شد

در اولین جلسه کمیسیون کارت بانک‌های کشور در سال ۹۶، ریاست این کمیسون با نظر اکثر نمایندگان بانک‌های خصوصی به سرپرست مدیریت بازار و توسعه مشتریان بانک اقتصادنوین رسید.

در این جلسه که با هدف تعیین رئیس، نایب رئیس و دبیر کمیسیون کارت بانک‌های کشور برگزار شد و بیش از ۴۰ تن از نمایندگان بانک‌های خصوصی حضور داشتند، با رای اکثریت، مجددا علی کبیری رئیس فعلی کمیسون کارت بانک‌های کشور، به ریاست این کمیسیون منصوب شد. همچنین نازیلا آستانی‌نژاد از بانک کارآفرین نیز به عنوان نایب رئیس کمیسیون و کمال نیک‌سیرت از بانک اقتصادنوین به عنوان دبیر برای دوسال دیگر انتخاب شدند.
در این نشست ابتدا کبیری به تشریح وضعیت فعلی کمیسیون کارت بانک‌ها پرداخت و با اشاره به نواقص و ضعف‌های موجود در این کمیسیون، بر تعامل بیشتر بانک‌ها برای افزایش دانش در خصوص خدمت کارت اعتباری، بهره‌برداری صحیح از فرصت‌ها و به اشتراک گذاشتن دانش بین یکدیگر تاکید کرد.
در ادامه کمال نیک‌سیرت دبیر کمیسیون کارت بانک‌های کشور، گزارشی از عملکرد دو ساله این کمیسیون ارایه داد.
بعد از ارائه گزارش عملکرد، رأی گیری برای انتخاب مجدد ریاست کمیسیون صورت گرفت و با توجه به اینکه ریاست دوره‌ای بانک اقتصادنوین در این کمیسیون به پایان رسید، تمامی نمایندگان با تاکید بر حفظ شرایط موجود، بر همان ترکیب قبلی اعضای منتخب رأی دادند.
در پایان رأی گیری، نمایندگان بانک‌های خصوصی با بررسی عملکرد کمیسیون، نقاط ضعف و قوت را بازگو کردند و راهکارها و الگوهای مناسب و مفیدی را برای عملکرد بهتر این کمیسیون ارائه دادند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید محتوا + رپورتاژ آگهی
خرید رپورتاژ آگهی
.........

رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها

مطالب جدید

خدمات ویرلن : انتشار رپورتاژ آگهی در بزرگترین خبرگزاری های ایران . رپورتاژ بهترین روش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است. بک لینک فالو چند کلمه کلیدی در متن رپورتاژ از نظر گوگل ارزش بسیار بالایی دارد و بسرعت باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل میشود.

سایر خدمات و آموزش : تبلیغات در گوگل | آموزش سئو | تولید محتوا | برگزاری نشست خبری | دیجیتال مارکتینگ | تبلیغات بنری | تبلیغات کلیکی | برند
اینستاگرام گوگل پلاس توییتر فیسبوک

مقالات دیجیتال مارکتینگ

سئو دیجیتال مارکتینگ