اعطای وام به شرکت‌های دانش‌بنیان «خیانت» است !

معاون علمی‌وفناوری رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه من همواره به اقتصاد نفتی می‌تازم، گفت: ما در تلاش هستیم تا به جوانان بیاموزیم که به جای نگاه کردن به شغل‌های دولتی، «کارآفرین» باشند.

دکتر سورنا ستاری روز سه‌شنبه، ۲۸ دی ماه در دومین کنفرانس ملی «مهندسی و تکنولوژی‌های سبز برای آینده پایدار» با پرسشی در این زمینه که فیس‌بوک، ماکروسافت و برندهای مهم تلفن‌های همراه چگونه توانستند بازارهای جهانی را کسب کنند، افزود: این نوع شرکت‌ها دارای ایده‌های خلاقانه بودند که این ایده‌ها موجب رشد آنها شد.

وی با بیان اینکه در زمانی تصور می‌کردیم که با پول دولت باید کسب‌وکار ایجاد کنیم، ادامه داد: این نوع نگرش نسبت به ایجاد اشتغال قطعاً اشتباه است و نسل جدیدی در کارآفرینی در حال ایجاد است.

خرید رپورتاژ آگهی

ستاری با تاکید بر اینکه ارائه وام به شرکت‌های دانش‌بنیان خیانت است، اضافه کرد: شرکت‌های نوپا نیاز به ایجاد فضای کسب‌وکار دارند نه به وام.

وی با بیان اینکه حوزه تکنولوژی، کشور را متحول می‌کند، خاطرنشان کرد: شرکت‌های بزرگ از زیرزمین‌های کوچک ایجاد شده‌اند و امروزه صاحبان شرکت‌های بزرگی شده‌اند. صاحبان شرکت‌های بزرگ بچه‌پولدار نبوده‌اند، بلکه از فضای کسب‌وکار استفاده کرده‌اند.

ستاری با تاکید بر اینکه در حال حاضر اصفهان سومین استان از لحاظ بیکاری است، خاطرنشان کرد: آینده این استان چه می‌شود. جوانان باید روی پای خود بایستند و اشتغال ایجاد کنند. امروزه دیگر جوانان درس نمی‌خوانند تا در پشت اتاق یک مسؤول دولتی گردن کج کنند.

معاون علمی‌وفناوری رییس‌جمهور با بیان اینکه دولت موظف است محیط کسب‌وکار را ایجاد کند، اظهار کرد: ما در دولت یازدهم بر اساس قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، به این شرکت‌ها حق تنفس دادیم.

وی با بیان اینکه من همیشه به اقتصاد نفتی می‌تازم، ادامه داد: چراکه ما قبل از اقتصاد نفتی تمدن پیشرفته‌ای داشتیم و باید به درستی راه توسعه را در پیش می‌گرفتیم و بحث اقتصاد مقاومتی و مردمی کردن اقتصاد در دولت نیز به دنبال اجرایی کردن این هدف است.

ستاری یادآور شد: ما در تلاش هستیم که این مساله را نهادینه کنیم که جوانان به جای نظرداشتن به شغل‌های دولتی، «کارآفرین» باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید محتوا + رپورتاژ آگهی
خرید رپورتاژ آگهی
.........

رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها

مطالب جدید

خدمات ویرلن : انتشار رپورتاژ آگهی در بزرگترین خبرگزاری های ایران . رپورتاژ بهترین روش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است. بک لینک فالو چند کلمه کلیدی در متن رپورتاژ از نظر گوگل ارزش بسیار بالایی دارد و بسرعت باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل میشود.

سایر خدمات و آموزش : تبلیغات در گوگل | آموزش سئو | تولید محتوا | برگزاری نشست خبری | دیجیتال مارکتینگ | تبلیغات بنری | تبلیغات کلیکی | برند
اینستاگرام گوگل پلاس توییتر فیسبوک

مقالات دیجیتال مارکتینگ

سئو دیجیتال مارکتینگ