بانک تجارت حامی رویداد استارت آپ ویکند کسب و کارسبز

0 0 vote
Article Rating

بانک تجارت حفاظت از محیط زیست در راستای شعار راهبردی “به احترام زندگی، به احترام فردا “را در راس مسئولیت‌های اجتماعی خود قرار داده است.

ابراهیم کاظم پور، رئیس اداره روابط عمومی بانک تجارت در جلسه مطبوعاتی استارت آپ با محوریت کسب و کار سبز که در محل سازمان حفاظت از محیطزیست برگزارشد، گفت: مسئله حفاظت از محیط‌زیست در کشور باید به یک فرهنگ تبدیل شود و همه سازمان‌ها و ارگان‌ها آن را وظیفه خود بدانند و نسبت به حمایت از محیط‌زیست اقدام کنند.

وی با بیان اینکه همه سازمان ها و نهادها باید در قبال عملکرد خود در حوزه محیط‌زیست پاسخگو باشند، تصریح‌کرد: بانک تجارت در همین راستا  از اعطای هرگونه تسهیلات و خدمات به صنایع آلاینده خودداری می‌کند و از هر ایده خلاقانه‌ای که به حل مسایل مهم زیست‌محیطی کمک کند و روش جدیدی برای بهبود و پایداری در کسب و کارهای سبز باشد، حمایت می‌کند.
سخنگوی بانک تجارت با اشاره به برگزاری سمیناربین‌المللی پیشگامان جوان در توسعه پایدار  با موضوع اقتصاد کم کربن در آذرماه  به میزبانی بانک تجارت در چابکسرگفت: فعالان توسعه پایدار از ۴۰ کشور دنیا  دراین سمینار شرکت کرده و راه حل های عملی در زمینه کاهش کربن ارائه خواهند کرد.
کاظم‌پور در ادامه با اشاره به اقدامات بانک تجارت در حوزه حفاظت از محیط‌زیست گفت: ترویج فرهنگ کار بدون کاغذ، حمایت از پویش‌های زیست‌محیطی و صنایع سبز، گسترش خدمات الکترونیکی با هدف کاهش آلودگی هوا و ترافیک، کاهش ۶۰ درصدی انتشارات کاغذی، حمایت از طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده و برگزاری آزمون سالانه پرسنل به صورت الکترونیک از جمله اقداماتی است که بانک تجارت برای کاهش آسیب به محیط‌زیست انجام داده است.
وی افزود : بانک تجارت همچنین موضوع حمایت از کسب و کارهای دانش بنیان و تجاری سازی ایده‌های دانشجویی را در دستور جلسات هفتگی اقتصاد مقاومتی خود قرار داده است.
استارت آپ ویکند  “کسب و کار سبز” ۱۷ تا ۱۹ آذرماه درمحل سازمان حفاظت از محیط‌ زیست واقع در پارک پردیسان برگزار می‌شود.

خرید رپورتاژ آگهی
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments