آغاز به کار سایت جامع کتابشناسی روزآهنگ

پژوهشگران حوزه‌های مختلف یا مترجمانی که می‌خواهند کتابی را برای ترجمه انتخاب کنند، بسیار مایل هستند که امکان مشاهده و بررسی کتابشناسیِ نویسندگان و مؤلفین مختلف برایشان فراهم باشد.

به عنوان مثال محققین حوزه جامعه‌شناسی می‌خواهند بدانند که تاکنون چه کتابهایی از ماکس وبر منتشر شده است. یا یک مترجم فلسفه که می‌خواهد اثری از هابرماس را ترجمه کند، مایل است بداند که چه کتابهایی از وی تاکنون منتشر شده است. یا یک فرد علاقه‌مند به حوزه فیزیک دوست دارد بداند که از خودِ اینیشتین آیا تاکنون کتابی ترجمه شده است. برخی نویسندگان یا مترجمین که فعالیت زیادی در عرصه‌ی تألیف و ترجمه دارند و لیست کتابشناسی‌شان خیلی طولانی می‌شود، لذا اگر این امکان فراهم شود که بر اساس محدودیت‌های موضوعی، یا رده سنی یا بر اساس نام ناشر، کتابهایشان فیلتر شود، برای محققین خیلی جذاب خواهد بود.

کتابشناسی‌ها البته فقط محدود به نویسندگان و مؤلفین نیست. گاهی نیاز داریم بدانیم که یک ناشر (به طور مثال نشر چشمه با بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب در سایت روزآهنگ و نشر نی با بیش از ۷۵۰ عنوان کتاب در سایت روزآهنگ) تاکنون چه کتاب‌هایی را منتشر کرده است. و البته به دلیل حجم بالایی که معمولا لیست کتب ناشران دارد، امکان دسته‌بندی کتاب‌های ناشرین بر اساس موضوع و رده سنی بسیار ضروری می‌نماید.

خرید رپورتاژ آگهی

کتابشناسی‌ها همچنین می‌تواند بر اساس موضوع باشد. یعنی مثلا ما می‌خواهیم بدانیم در حوزه‌ی کتاب تاریخی تاکنون چه کتابهایی منتشر شده است (بیش از ۲۱۰۰ عنوان کتاب در روزآهنگ)، و هرکدام از این کتاب‌ها برای چه رده سنی نوشته شده و توسط کدام ناشر منتشر شده است.

گاهی اوقات شما به عنوان پژوهشگر نیاز به کتابشناسی‌های تخصصی‌تر دارید. مثلا می‌خواهید بدانید که استاد یا نویسنده محبوبتان درباره یک موضوع خاص مطلبی تألیف یا ترجمه نموده است.

شاید بتوان برخی از کتابشناسی‌های مذکور را که درباره بعضی از بزرگان منتشر شده البته به‌ندرت یافت ولی اینکه همه انواع این کتابشناسی‌ها در یکجا جمع شده باشد و شما امکان‌های مختلف جستجوی ترکیبی و فیلترهای متنوع داشته باشید، تنها در سایت روزآهنگ فراهم شده است.

فروشگاه اینترنتی کتاب روزآهنگ تنها با هدف فروش اینترنتی کتاب نیامده است بلکه در تلاش است تا با ایجاد امکان‌هایی جستجوی حرفه‌ای را بر اساس نیاز کتابخوانان و پژوهشگران و مؤلفین و مترجمین فراهم آورد.

فروشگاه کتاب روزآهنگ با بیش از ۷۰ هزار عنوان کتاب امکان فوق‌العاده‌ای را برای کتابشناسی‌های مختلف از بیش از ۵۴ هزار نویسنده و بیش از ۲۳۰۰ ناشر در بیش از ۴۴ هزار موضوع فراهم کرده است. علاوه بر این امکان افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها و خرید اینترنتی کتاب از روزآهنگ نیز میسر است.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید محتوا + رپورتاژ آگهی
خرید رپورتاژ آگهی
.........

رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها

مطالب جدید

خدمات ویرلن : انتشار رپورتاژ آگهی در بزرگترین خبرگزاری های ایران . رپورتاژ بهترین روش تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است. بک لینک فالو چند کلمه کلیدی در متن رپورتاژ از نظر گوگل ارزش بسیار بالایی دارد و بسرعت باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل میشود.

سایر خدمات و آموزش : تبلیغات در گوگل | آموزش سئو | تولید محتوا | برگزاری نشست خبری | دیجیتال مارکتینگ | تبلیغات بنری | تبلیغات کلیکی | برند
اینستاگرام گوگل پلاس توییتر فیسبوک

مقالات دیجیتال مارکتینگ

سئو دیجیتال مارکتینگ